EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  3425  36

 Конфісковані у корупційних справах кошти в 2018-2020 роках на оборону і безпеку спрямовувати не будуть, - Мінфін

бюджет

Конфісковані з корупційних правопорушень кошти направляти на оборону і безпеку в 2018-2020 роках не планують.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Українські Новини", про це йдеться в листі Мінфіну головним розпорядникам бюджетних коштів про підготовку бюджетних запитів до проекту державного бюджету на 2018 рік.

"На 2018-2020 роки не планується спрямування на оборону і безпеку зі спеціального фонду конфіскованих коштів та коштів, отриманих від реалізації майна, конфіскованого за рішенням суду за вчинення корупційного і пов'язаного з корупцією правопорушення, а також надання державних гарантій на реалізацію програм з підвищення обороноздатності і безпеки держави", - йдеться в ньому.

Зазначається, що показники видатків та надання кредитів держбюджету на 2018-2020 роки по загальному фонду держбюджету на оборону і безпеку (для Міністерства оборони, Головного розвідувального управління Міноборони, системи Міністерства внутрішніх справ, Державної спеціальної служби транспорту, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки, Управління державної охорони, Адміністрації державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації, Апарату Ради національної безпеки і оборони, а також по окремих бюджетних програмах на розвиток оборонно-промислового комплексу для Міністерства економічного розвитку і торгівлі та Державного космічного агентства) враховані на рівні показників держбюджету на 2017 рік з урахуванням капітальних витрат.

Зокрема, для Мінекономіки враховані витрати в сумі 385 180 тис. гривень за бюджетною програмою з "Виконання державних цільових програм реформування і розвитку оборонно-промислового комплексу, розроблення, освоєння і впровадження нових технологій, нарощування наявних виробничих потужностей для виготовлення продукції оборонного призначення" та для Держкосмосу - в сумі 469 100 тис. гривень за програмою "Виконання державних цільових програм реформування і розвитку оборонно-промислового комплексу, розроблення, освоєння і поза Дрени нових технологій, нарощування наявних виробничих потужностей на підприємствах космічної галузі для виготовлення продукції оборонного призначення".

Крім того, наголошується, що обсяги додаткових витрат на оборону і безпеку (2018 рік в межах 5% ВВП і на 2019-2020 роки - в межах 19% доходів держбюджету на відповідний рік) зарезервовані і будуть розподілені окремо з урахуванням наданих РНБО пропозицій до проекту закону "Про державний бюджет на 2018 рік" за статтями, пов'язаними із гарантуванням національної безпеки і оборони України.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n451896
VEhrNGRrdzVRM2d3V1RkUmRFNURNakJNV0ZKbmJucFJkWFJES3pCTU0xSm9Ua2RYTUZsSVVYVjBRM2N3V1dKU2JIUkhVR1pPUTJNd1dtSlJkbVJIUlRCYVlsRjJVVDA5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору