EN|RU|UK
 За кордоном
  33010  124

 Екс-голова Росспоживнагляду Онищенко розповів про "загальне протверезіння російської популяції"

онищенко

Останнім часом у Росії спостерігають тенденцію до зниження споживання алкоголю.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на РІА "Новости", про це заявив екс-голова Росспоживнагляду, перший заступник голови комітету Держдуми РФ з освіти й науки Геннадій Онищенко.

За даними опитування Всеросійського центру вивчення громадської думки (ВЦВГД), майже половина споживачів алкоголю в Росії за останній рік стали менше його вживати, а 39% респондентів взагалі не п'ють спиртного.

"Я досить скептично ставлюся до факту, що 39% взагалі не п'є в нас, але, тим не менше, скажу, що ми з вами є свідками загального протверезіння популяції російського населення в процесі його більш ніж 3,5 мільйонів років еволюції ... Але навіть якщо 3,9% росіян скажуть про те, що вони взагалі не п'ють, я просто заллюся сльозами розчулення", - сказав він.


За словами депутата, на зниження кількості тих, хто вживає алкоголь, впливають два чинники. По-перше, в Росії росте покоління, яке починає усвідомлювати ціну свого здоров'я. Ці люди, як вважає Онищенко, вважають, що "потрібно пробивати собі дорогу, а її можна пробивати, коли у тебе є здоров'я і освіта".

"Друга сторона питання: спрацювали ті заходи, які все-таки демонструє і найвище керівництво країни, демонструє здоровий спосіб життя ... Це дійсно має вплив. І, звичайно ж, певною мірою виконання цього законодавства, хоч і зі скрипом", - сказав депутат, пояснивши, що мова про зниження доступності алкоголю, про контроль реклами цієї продукції.

"Після 300-річного запою Росії час протверезіти", - наголосив Онищенко. Він уточнив, що 300 років він рахує з часів Петра I, який "у рамках державної політики споював націю".
Источник: https://ua.censor.net.ua/n451995
VEhrdlVXNTBRemt3VEdwU2FXUkRNVEJNTTFGMWRFTXJTVTVEVkRCTVdGRjJaRU01TUV4RVVYUk9SMWN3VEd0MlREbERkekJNZGxGMWRFTXJNRXhRVVhaMFF6Y3dXWGc0TUV3dlVYVk9SMUF3V1dKU1ozUkRlVEJNTlRnd1MwUlJkblJIUWpCYVlsSnFkejA5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору