EN|RU|UK
 Економіка
  4467  57

 Продаж Донецькобленерго - це успіх для ФДМ, - глава Асоціації розподільних мереж

Продаж на приватизаційному аукціоні 25% акцій ПАТ "ДТЕК Донецькобленерго" є успіхом для Фонду державного майна України.

Про це заявив Голова Асоціації операторів розподільних електромереж Віталій Григоровський, передають "Українські новини".

"Щодо деяких інших компаній заявки взагалі не подавалися. Друге, на сам процес продажу впливає безліч факторів. Наприклад, потенційний покупець має частку в компанії, пакет якої продається, або не має. В цьому випадку з Донецькобленерго ми бачимо ситуацію, що 71% належав СКМ. Продається 25% пакет. Хто з нормальних інвесторів, крім самого СКМ, купить 25% пакет?" - поінформував експерт.

Віталій Григоровський наголосив, що у держави немає істотного впливу на діяльність компанії і, відповідно, тримати у себе ці акції немає сенсу. "Тому те, що воно продано, навіть за стартовою ціною - це добре. Раніше я робив прогноз, що найімовірніше ці пакети будуть продані українському резиденту і найімовірніше будуть продані за стартовою ціною або взагалі з дисконтом. Поки прогноз збувається - пакет проданий за стартовою ціною. Я вважаю, що це (продаж, - ред.) явний успіх, дорожче навряд чи б хтось заплатив", - сказав він.

Нагадаємо, 16 серпня компанія Ornex, що входить до групи СКМ бізнесмена Ріната Ахметова, придбала на фондовій біржі Іннекс 25% акцій компанії "ДТЕК Донецькобленерго", виставлених на продаж Фондом державного майна України. Угода відбулася за стартовою ціною 143,8 млн грн. Таким чином, 16,4 млн акцій (25% цінних паперів) компанії були продані за ціною 8,78 грн за шт.

Як зазначає агентство Інтерфакс-Україна, остання угода з акціями ДТЕК Донецькобленерго на фондовому майданчику Українська біржа (УБ) зафіксована 26 травня 2017 року. Курс цінних паперів за підсумками угоди становив 5,9 грн за акцію.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n452015
VEhrNGRrdzVReXN3VEVoUmRUbERNVEJNTTFGMFpFZEJNRXhRVVhadWVsRndUa05WTUVwNE9EQktWRkYyZEVNNU1FeFlVbWgwUjAwd1RISlJjME5FVVhaMFEzZ3dUSFpSYzA1SFFqQlpURkpxUVQwOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору