EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  3630  83

 "І Президент, і Кабмін, і більшість Ради "заряджені" на те, що пенсійну реформу потрібно провести", - Розенко

розенко

Затвердити пенсійну реформу і забезпечити фундамент для наступних поколінь пенсіонерів – це ми маємо зробити зараз, а не відкладати на 5-10 або 15 років.

Про це в інтерв'ю Цензор.НЕТ, розповів віце-прем'єр Павло Розенко.

Він прокоментував можливе невдоволення з боку МВФ тим проектом пенсійної реформи, який підготувала українська влада.

"Правда полягає в тому, що ми робимо пенсійну реформу точно не для МВФ. Вона потрібна нам - українцям. Якщо відкинути емоції та забрати за дужки думки міжнародних організацій, вважаю, наша нинішня пенсійна система нікого не влаштовує. В першу чергу, в Україні. Ні державу в особі Пенсійного фонду, на який ідуть колосальні видатки з бюджету, ні пенсіонерів, які отримують мізерні пенсії. Тому не можна сказати, що тільки МВФ примушує нас проводити реформу. Ні! Нас до цього спонукає те, що сьогодні українські пенсіонери залишаються за межею бідності. Так далі не може тривати. Ми повинні думати про те, як забезпечити більш-менш прийнятні умови життя для нинішніх пенсіонерів, але й думати про наступне покоління тих, хто буде виходити на пенсію, і як їм зробити таку пенсійну систему, яка не допустить того, що відбувається в цьому питанні останні 10-15 років", - говорить Розенко.

Він також додав, що хотів би побачити в Україні другий і третій рівень пенсійного страхування (чого поки немає) - це накопичувальна система та система недержавних пенсійних фондів. Адже, як показав досвід усіх розвинених країн Європи, лише в межах солідарної або бюджетної системи пенсійного забезпечення пенсіонерам неможливо побудувати щасливе життя. Одна система має доповнювати іншу.

Також читайте: Подані депутатами поправки можуть просто знищити урядовий проект пенсійної реформи, - Гройсман

"Я, насправді, хотів би, щоб Верховна Рада прийняла комплексну пенсійну реформу, яка складається із того, що вже уряд вніс, а також того, що стосується введення накопичувальної системи. Бо нам треба забезпечити фундамент для наступних поколінь пенсіонерів. Ми це маємо зробити зараз, а не відкладати на 5-10 чи 15 років. Бо нині склалася унікальна ситуація, коли і Президент, і Кабінет Міністрів, і більшість Верховної Ради "заряджені" на те, що пенсійну реформу потрібно провести", - заявив віце-прем'єр .

Повний текст інтерв'ю з Павлом Розенком читайте ТУТ.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n452020
VEhrdlVXOU9ReXN3VEdaUmRHUkRPVEJNY2xGMmFUaDJNRXd2VVhSa1F6a3dXVWhTYkhSRE5UQk1NMUZ6UTBSU1owNURNVEJaVkZGMmRFZEJNRXg2VVhOQlBUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору