EN|RU|UK
 Політика України
  1949  29

 "Крім індексації тарифів є ще ціла низка можливостей для збільшення доходів "Укрзалізниці", - Гендиректор Центрального гірничо-збагачувального комбінату Шевчик

комбинат горно-обогатительный цгок центральный

Центральний гірничо-збагачувальний комбінат (ЦГЗК), що входить до групи "Метінвест", не виконує плани поставок на адресу клієнтів, головним чином у Східній Європі у зв'язку з невиконанням планів забезпечення піввагонами філії ЦТЛ ПАТ "Укрзалізниця".

"Ми критично не виконуємо плани поставок на адресу наших клієнтів, головним чином у Східній Європі. Склади комбінату переповнені - за номінальної потужності складів 70 тис. т на залишках 103 тис. т, окотень уже складаємо в поля. Основна причина - невиконання планів забезпечення піввагонами УЗ/ЦТЛ, тільки з початку місяця за умов заявлених планів 178 тис. т в парку ЦТЛ фактичне забезпечення становить усього 61 тис. т, тобто плани забезпечення парком УЗ виконуються лише на 1/3", - написав Дмитро Шевчик, генеральний директор ЦГЗК, на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, пише uaprom.info.

При цьому керівник підприємства поставив два запитання до керівництва УЗ.

"Чому підприємства ГМК опинилися в кінці списку пріоритетів УЗ? Хіба нашій країні більше не потрібен валютний виторг і робочі місця? На наші щоденні звернення про зриви забезпечення парком піввагонів УЗ не було жодної реакції", - зазначив він.

"Невже "Укрзалізниці" не потрібні додаткові доходи, тим більше з таких прибуткових перевезень, як маршрутні відправки сировини через західні прикордонні переходи? Нас стійко намагаються переконати, що підвищення тарифів необхідне, але коли дивишся на гори невивезеної продукції і чуєш дзвінки від зацікавлених у продукції покупців, розумієш, що крім індексації тарифів є ще ціла низка можливостей для збільшення доходів "Укрзалізниці", потрібно тільки захотіти", - вважає Д.Шевчик.

Гендиректор ЦГЗК також звернувся до новопризначеного керівника "Укрзалізниці" Євгена Кравцова: "Поставте своїм підлеглим чіткі завдання щодо забезпечення вагонами відвантажень Центрального ГЗК і інших ГЗК України відповідно до заявлених планів, в наших спільних інтересах забезпечити вивезення всієї виробленої та проданої продукції".

Нагадаємо, що раніше в серпні найбільша в Україні гірничо-металургійна група "Метінвест" звернулася до в.о. голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Євгена Кравцова з проханням посприяти у вжитті невідкладних заходів щодо забезпечення гірничо-збагачувальних комбінатів (ГЗК) вагонами належності Центру транспортної логістики (ЦТЛ) в запланованому обсязі.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n452038
VEhrNGRrdzVRM2t3VEVSUmRtUkhRekJNUkZGMGRFZFhaazVETHpCTVdGSm5Ua014TUV4TVVYUmtRek13VEZoUmRtUkRPVEJaT1Rnd1NsQlJiRGxEWVdaT1Eyb3dUSEpTWjA1RE16Qk1SRkYxT1VkWE1FeG1VWFprUXpRd1dXSlNhak42VVc1T1F6RXdXVXhTYkhSRE9UQk1URkYwWkVkQ01GbEpQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору