EN|RU|UK
 Політика України
  3193  67

 Є корупційна система розподілу вагонів. Я поставив завдання новому в.о. керівника "Укрзалізниці" розібратися, - Гройсман

гройсман

Новому керівництву ПАТ "Укрзалізниця" поставлено завдання розібратися в системі розподілу вантажних вагонів і ліквідувати корупційну складову в цьому процесі.

Про це 16 серпня в ефірі дніпропетровського ТК "Канал 34" заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, пише Сегодня.

Так, на непрозорому розподілі вагонів постійно акцентують увагу великі вантажовідправники, через це зриваються контракти, що однозначно негативно впливає як на ведення бізнесу, так і на економіку країни.

"Я знаю, що є корупційна система розподілу вагонів. Я поставив завдання новому в.о. керівника "Укрзалізниці" розібратися з цією темою, і поставити в цьому питанні крапку. Але потрібно бути об'єктивним: до того рівня, на якому сьогодні "Укрзалізниця", її доводили не один рік, і не одне десятиліття. Вагони віддавали приватникам, вагони не виробляли, все закуповували втричі дорожче", - сказав Прем'єр.

Він наголосив, що цього року було зроблено багато для стабілізації роботи "Укрзалізниці". "Але і багато чого потрібно виконати. Будівництво нових вагонів - це і робочі місця для українців, і оновлення нашого парку для перевезення вантажів", - уточнив Гройсман.

Прем'єр наголосив, що аналогічні логістичні проблеми є і в українських морських портах. "У нас сьогодні багато логістичних викликів", - визнав він, додавши, що зупинено падіння економіки, розпочато її відродження і вже можна констатувати зростання "нашого експортного потенціалу".

Нагадаємо, днями Кабінет Міністрів звільнив Войцеха Бальчуна з посади голови "Укрзалізниці" і призначив виконувачем обов'язків керівника підприємства заступника міністра інфраструктури Євгена Кравцова.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n452039
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVhOMFEzY3dURE5TWjNSRGR6Qk1ZbEpzYm5wUmRqbERNVEJaUkZGMFpFTjVNRXhZVVhRNVF6RXdURE5SZG1SSFVHWk9RM2t3VEVSUmN6bERLekJNTTFGMVNIcFJiemxETmpCWlJGRjBPVU4zTUV4MlVteDBRek13VEROUmRVNUhSekJaT0QwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору