EN|RU|UK
 Політика України
  2795  27

 Увага Гройсмана дасть змогу поставити крапку на зловживаннях і корупції в розподілі вагонного парку УЗ, - Гендиректор "ММК ім. Ілліча" Зінченко

зинченко юрий

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман звернув увагу на непрозорість і корупцію в питанні розподілу вагонів ПАТ "Укрзалізниця" і вже поставив завдання керівництву залізничної монополії розібратися в цій проблемі.

Про це повідомив генеральний директор Маріупольського металургійного комбінату ім. Ілліча Юрій Зінченко на своїй сторінці в соцмережі, пише Мінпром.

"Чудова новина! Нарешті прохання вантажовідправників України про допомогу були почуті. Ми впевнені, що увага Володимира Борисовича до цього питання дозволить поставити крапку на зловживаннях і корупції в розподілі вагонного парку Центру транспортної логістики УЗ, від чого вже багато років страждають промислові підприємства України", - зазначив Ю.Зінченко.

На його думку, рішення у цій проблемі нескладне: просто впровадити систему, з якою кожен вантажовідправник або група вантажовідправників за їх спільною заявою будуть забезпечені на 30-40% свого навантаження вагонами ЦТЛ, що відповідає ринковій частці УЗ на ринку піввагонів - трохи більше 35%.

Зазначимо, що 16 серпня прем'єр В.Гройсман в ефірі дніпропетровського телеканалу 34 заявив, що корупційна складова у розподілі вантажних залізничних вагонів і піввагонів у системі держмонополіста ПАТ "Укрзалізниця" повинна бути ліквідована.

За його словами, новому керівництву ПАТ "Укрзалізниця" поставлено завдання розібратися і ліквідувати наявні корупційні "схеми".

На непрозорому розподілі вагонів постійно акцентують увагу великі вантажовідправники, через це у них зриваються контракти, що однозначно негативно впливає як на ведення бізнесу, так і на економіку країни, наголосив прем'єр.

"Я знаю, що є корупційна система розподілу вагонів. Я поставив завдання новому в.о. керівника "Укрзалізниці" розібратися з цією темою і поставити в цьому питанні крапку", - сказав В.Гройсман.

Нагадаємо, раніше президент галузевого об'єднання "Укрметалургпром" Олександр Каленков заявив, що існуюча система розподілу вантажних піввагонів між відправниками вантажів у Центрі транспортної логістики ПАТ "Укрзалізниця" є непрозорою і може містити корупційний підтекст.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n452069
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVhOMFEzY3dURE5TWjNSRGR6Qk1ZbEpzYm5wUmRqbERNVEJaUkZGMFpFTjVNRXhZVVhRNVF6RXdURE5SZG1SSFVHWk9RM2t3VEVSUmN6bERLekJNTTFGMVNIcFJiazVEWXpCS2IyY3dXbUpSZGtNMFp6QkpZbEYxT1VNM01GcGlVbWc1UTNkbVRrTnFNRXh5VW1kT1F6TXdURVJSZFRsSFZ6Qk1abEYyWkVNME1GbGlVbXAzUFQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору