EN|RU|UK
 Політика України
  17416  159

 "У мене була розмова з Президентом. Його позиція однозначна: всі, хто заважає бізнесу, є ворогами", - Гройсман

гройсман

Прем'єр повідомив про результати своїх поїздок у регіони - підприємці скаржаться на неправомірні перевірки.

Як передає Цензор.НЕТ, сьогодні на засіданні Кабінету міністрів України, Прем'єр-міністр Володимир Гройсман розповів про свої поїздки по регіонах.

За словами Гройсмана, для нього дуже важливо розуміти, що відбувається на місцях.

"Фактично, ми почали "капітальний ремонт" країни. Але на місцях ще дуже багато проблем, - сказав він. - Люди сьогодні чекають якісних доріг, освіти, охорони здоров'я. Люди чекають жовтня і зростання пенсій. Ми докладаємо максимум зусиль для реалізації цих потреб. "Капітального ремонту" вимагають усі сфери життя в Україні".


За словами Прем'єра цього року підвищено темпи й обсяги проведення ремонту доріг, а наступного - обсяги ремонтних робіт ще більше зростуть.

"Але нам потрібна економіка, котра працює і зростає. Це пріоритет номер один на місцях", - заявив Гройсман.

Також він повідомив про скарги підприємців на складнощі в роботі.

"Важко оформити землю, важко підключити комунікації. Критичне питання - це неправомірні перевірки бізнесу. Всі підприємства модернізуються, зростають, але з такими муками, з такими стражданнями. У мене була розмова з Президентом. Його позиція однозначна. Всі, хто заважає бізнесу, є ворогами", - розповів Гройсман.

Прем'єр-міністр звернувся до міністрів із проханням "вправити мізки" силовикам, щоб уникнути руйнування інвестклімату в країні.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n452189
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVhRNVEzY3dXVWhTYkhSRE1EQk1SRkYyWkVNNU1GazRaekJaVUZKblRrZFFNRXhVVW1jemVsRnRkRU4zTUV4SVVYWk9SMWN3VERBOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору