EN|RU|UK
 Політика України
  5642  40

 "Фірми, у яких немає нічого крім печатки й табуретки, зривають тендери", - Гройсман звернувся в АМКУ

гройсман

Прем'єр звернувся в АМКУ і Мінекономіки з проханням розібратися в ситуації.

Як передає Цензор.НЕТ, сьогодні, 18 серпня, під час засідання уряду України Володимир Гройсман звернувся в Антимонопольний комітет України з приводу зриву тендерних процедур фірмами-одноденками.

"Є фірми, які не мають нічого, крім печатки й табуретки. Я думаю, що у них є певна підтримка в органах влади. Вони заявляють себе на всі тендери. А потім програють і через скарги блокують ці тендери. Вони блокують чесний бізнес і вимагають відкати, - повідомляє Гройсман. - Я за результатами цих даних звернуся в НАБУ, ГПУ, САП і поліцію. Потрібно в цьому питанні поставити крапку. Моя особиста думка в тому, що в АМКУ цим схемам підіграють. Потім зриваються тендери. Ми не повинні мовчати, це руйнує країну!".


Прем'єр дав доручення заступникові голови міністерства економіки України Максиму Нефьодову підготувати необхідні зміни в національне законодавство упродовж двох тижнів, щоб уникнути подібних зривів.

Також Гройсман звернувся у ЗМІ із проханням відстежити, хто ухвалює рішення в АМКУ і хто "покриває подібні схеми у владі. Він нагадав, що в країні відкриті дані бенефіціарів приватних компаній, і це дозволить з'ясувати, хто є засновниками підприємств, які зривають тендери.
  Коментувати
  Сортувати:
  у вигляді дерева
  за датою
  за ім’ям користувача
  за рейтингом
   
   
   
   
   
   вгору