EN|RU|UK
 Політика України
  2418  15

 Саєнко представив реформу держуправління: "Міністерства повинні розуміти свої завдання і мати певний рівень відповідальності"

саенко

Кабмін підтримав проект реформи держуправління в Україні.

Міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко розповів на засіданні уряду про хід реформи держуправління в країні, передає Цензор.НЕТ.

За його словами реформа призведе до поліпшення ефективності роботи держапарату.

"Ми повинні говорити про те, що міністерства мають перейти до формату установи, яка є аналітичним центром і ефективно вирішує проблеми людей", - сказав Саєнко.

Саєнко висловив упевненість у тому, що система держуправління в Україні не відповідає вимогам часу. І її необхідно осучаснювати. В першу чергу держуправління повинно мати у своєму розпорядженні кваліфіковані кадри для того, щоб робота була якісною і корисною людям.

"Міністерство має розуміти свою місію і завдання. Дуже важливо, щоб відомство мало певну сферу відповідальності і повноваження", - говорить він.

Саєнко впевнений, що міністерства не повинні керувати комплексами промисловості, зокрема конкретними держпідприємствами.

Особливу увагу він звернув на питання підбору кадрів. Для цього створено спецпортал для пошуку співробітників для центральних органів виконавчої влади. На цей момент сайт працює в тестовому режимі.

"Дуже важливо, щоб ті, хто готовий прийти на роботу в держслужбу мали необхідний рівень інформаційної підтримки", - сказав Саєнко.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n452203
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVaazVEYURCTVJGSnNUa001TUV4eVVYWnBPSFl3V1VSUmRHUkhSVEJNTjFKblRrTTRNRXhvT0RCTVpsRnpUa2RDTUZwaVVYUk9RM2N3VEROUmRtUkhVRWxPUjBRd1dVUlNhamxETURCWlRqZ3dTbkpSYzA1RGVEQk1lbEpzZEVNNQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору