EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  3380  22

 Кабмін схвалив нову Енергетичну стратегію України до 2035 року

энергетика

Уряд схвалив Енергетичну стратегію України на період до 2035 року "Безпека, енергоефективність, конкурентоспроможність".

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал, про це повідомив Віце-прем'єр-міністр України Володимир Кістіон.

За його словами, це програмний документ, який визначає весь комплекс широкомасштабних реформ в енергетичному секторі країни.

"В основі нової енергетичної політики країни досить амбітні цілі - зниження енергоємності економіки вдвічі до 2030 року, збільшення українського виробництва як традиційних, так і альтернативних джерел енергії", - наголосив Кістіон.


Згідно з документом, нова структура потреб в енергетиці виглядає так: атомна енергія до 2035 року даватиме 50% електроенергії країни, відновлювані джерела - 25%, гідроенергетика - 13%, а решту покриватимуть за рахунок теплових електростанцій.

Два роки цей стратегічний документ розробляли в різних версіях. У роботі над ним брали участь найбільші центри країни, серед яких Національний інститут стратегічних досліджень, міжнародні й вітчизняні експерти, громадські організації. Це - узагальнювальний документ, який визначає цілі України до 2035 року і глобальні кроки для їх досягнення.


"Основи для сталого енергетичного майбутнього нашої країни закладено. Енергетична стратегія визначає тільки цілі держави, реалізацію яких потрібно відобразити в покроковому плані. Тому попереду в нас ще багато роботи", - резюмував Кістіон.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n452214
VEhrNGRrdzVRekV3VEROUmRHUkhRVEJNVUZGMFpFZERNRXhxVVhWMFEzZG1Ua2RDTUZsTVVtZE9RM2N3V1V4UmRHUkRlakJhWWxKcU0zcFJiWFJEZHpCTVNGRjJUa2RYTUV3d1BRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору