EN|RU|UK
 Політика України
  5523  108

 Децентралізацію як проект українці оцінюють цілком позитивно, особливо на селі, - посланник уряду ФРН

мильбрадт

Георг Мільбрадт, спецпосланець уряду ФРН з питань реформування в сфері управління та децентралізації в Україні вважає, що децентралізацію як проект українці оцінюють вкрай позитивно, особливо на селі.

Про це він заявив в інтерв'ю Німецькій хвилі, передає Цензор.НЕТ.

"Зробити ставку насамперед на децентралізацію було правильно. Це означає, що впливати на повсякденне життя повинні самі громадяни настільки, наскільки це відповідає загальнодержавним інтересам. Питання про надання комунальних послуг найкраще обговорювати і вирішувати знизу. Люди можуть самі це оцінити. Простіше впливати на рішення таких питань в невеликих громадах, ніж на загальнонаціональному рівні", - підкреслив Мільбрадт.

"З часів революції на Майдані Україна досягла великих успіхів. Ще до тих подій в країні говорили про децентралізацію, але лише після перемоги революції в Україні дійсно скористалися цим шансом. Був зроблений правильний і дуже успішний крок: найменшим адміністративним одиницям (сільським громадам) дали можливість об'єднатися, після чого вони отримали більше прав і фінансування для вирішення нових завдань", - зазначив спецпосланець уряду ФРН.

Читайте також: Це успішне продовження процесу децентралізації, - Гройсман про вибори в об'єднані громади

"Досить побувати в громадах, де така реформа була проведена, щоб переконатися в тому, що місцева влада зуміла правильно розпорядитися наданими їй повноваженнями та фінансами. Про це свідчать і дані опитувань в Україні: децентралізацію як проект українці оцінюють цілком позитивно, особливо на селі. У великих містах - таких як Київ - ефект від адміністративної реформи не відчутний, бо в Києві ця реорганізація влади на місцевому рівні ще не проводилася", - пояснив Мільбрадт.


Нагадаємо, уряд Німеччини направив колишнього прем'єр-міністра Саксонії Георга Мільбрадта в Україну як спеціального посланника з питань реформування в сфері управління та децентралізації. Мандат спецпосланця на Україні дійсний протягом одного року. Спецпосланець направлений на запрошення президента України Петра Порошенка, адресованого всім країнам G7. Сфера діяльності Мільбрадта охоплює сім напрямків, головна увага буде приділятися ефективному держуправлінню і децентралізації. Доктор економічних наук Георг Мільбрадт очолював уряд Саксонії з 2002 по 2008 роки.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n452273
VEhrdlVXNU9SMWN3VEhaU2FrNURlREJaUkZGelRrTXdNRmxKZGt3NVIwRXdURmhTYUU1REt6QlpSRkYyVGtNMFprNURNREJNV0ZKb2RFTXhNRXd6VW1kMFIwRXdURVJSZFRsSFZ6Qk1abEZ6VGtkSE1GcGlVbW96ZWxGdVpFZFhNRXg2VVhSa1IwZ3dXV1pSZFU1RE9UQk1RVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору