EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  22265  362

 "Це історичний день: Кабмін затвердив Енергетичну стратегію України", - Гройсман

гройсман

Україна, на думку Гройсмана, вже почала шлях до енергоефективності.

Як передає Цензор.НЕТ, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман розповів, що вчора Кабмін затвердив Енергетичну стратегію України на період до 2035 року "Безпека, енергоефективність, конкурентоспроможність".

"За два роки цей стратегічний документ опрацьовувався у різних версіях. У роботі над ним брали участь найповажніші наукові центри країни, включно з Національним інститутом стратегічних досліджень, міжнародні та вітчизняні експерти, громадські організації. Згідно з новою стратегією, нова структура потреб в енергетиці виглядає так: атомна енергія до 2035 року даватиме 50% електроенергії країни, відновлювальні джерела - 25%, гідроенергетика - 13%, а решта покриватиметься за рахунок теплових електростанцій. Також планується знизити енергоємність економіки удвічі до 2030 року і збільшити виробництво як традиційних, так і альтернативних джерел енергії", - пише Гройсман.

Читайте також: ЄС виділить Україні € 100 млн у разі створення фонду енергоефективності та прийняття необхідних законопроектів, - Хан
  Коментувати
  Сортувати:
  у вигляді дерева
  за датою
  за ім’ям користувача
  за рейтингом
  Сторінка 4 з 4
  <<<1 2 3 4
  Сторінка 4 з 4
  <<<1 2 3 4
   
   
   
   
   
   вгору