EN|RU|UK
 Київські новини
  2701  11

 Підвищене забруднення повітря в Києві протримається до 21 серпня

смог

Підвищені показники забруднення повітря в Києві зберігатимуться до 21 серпня.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Головне управління Держпродспоживслужби в Києві, з 16 серпня в столиці спостерігаються метеорологічні умови, що сприяють накопиченню та утриманню шкідливих домішок у приземному прошарку повітря.

17-18 серпня рівень забруднення формальдегідом досяг 4-5 середньодобових ГДК (гранично-допустима концентрація) в районах Бессарабської, Деміївської площ та площі Перемоги, вулиці Довженка. Рівень забруднення діоксидом азоту досяг 4-5 середньодобових ГДК у районах Бессарабської та Деміївської площ, вулиць Довженка, Попудренка, Каунаської.


Перевищення максимальних значень ГДК оксиду вуглецю становить 1-2,4 раза в районах Бессарабської, Деміївської площ та площі Перемоги, Оболонського проспекту, вулиці Довженка.

За прогнозом Гідрометцентру, такі метеорологічні умови (антициклональний характер погоди, висока температура повітря, слабкий вітер у приземному прошарку) та рівень забруднення (тенденція до подальшого зростання) утримаються в Києві до 21 серпня.Источник: https://ua.censor.net.ua/n452325
VEhrNGRrdzVReTh3VERkUmMzUkhWekJaVEZKblRrZFFaazVETXpCTVJGRnpaRWRCTUZsUVVYUk9Remt3VEZoUmRtUkRPVEJaT1Rnd1NuSlJkVTVIV0RCTVNUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору