EN|RU|UK
 Суспільство
  6381  7

 Нік Вуйчич виступить у Києві 17 вересня

17 вересня на Свято Подяки до українців приїде спеціальний гість - Нік Вуйчич, людина-легенда, всесвітньо відомий мотиваційний спікер, людина без рук і ніг.

Попри фізичні обмеження, Нік спритно орудує клавіатурою комп'ютера, грає у футбол, плаває, займається серфінгом, стрибає з парашутом, керує автомобілем. Продуктивності цієї людини може позаздрити кожен: він керує некомерційною організацією "Життя без кінцівок", створеної для допомоги інвалідам. Близько 250 разів на рік виступає зі сцени, написав кілька книг, які миттєво стали бестселерами, знімається в кіно, стає героєм відомих ток-шоу. Він одружений і виховує двох синів, нагадує Цензор.НЕТ.
Нік Вуйчич виступить у Києві 17 вересня 01

Своїм прикладом Нік зміг надихнути і змінити життя людей. Його неймовірна мудрість, особистий приклад і гаряча любов до українців - стануть найголовнішою частиною Дня Подяки цього року, оскільки він вирішив знову приїхати в Україну, щоб підбадьорити українців у цей нелегкий час війни і кризи.

Осінній візит Ніка в Україну відрізнятиметься від всіх інших. 17 вересня о 18:30 відбудеться благодійний виступ Ніка в центрі Києва на Хрещатику. Завдяки прямій трансляції телеканалу "Надія" почути людину-легенду зможуть мешканці ще 20 країн. Цього разу Нік ділитиметься своїм головним секретом успіху життя без обмежень - це віра в Бога, віра в себе, віра в мрію, як бути сильним у важкі часи.

Організатори заходу: Комунікаційне агентство "Ключові стратегії".

Головний партнер: Міжнародна мережа жіночих фітнес-клубів FitCurves.

Додаткова інформація:

https://www.facebook.com/NickVujicicUkraine/

http://nick-vujicic.com.ua

# ніквуйчичхрещатик # ніквуйчичвукраїні # ніквуйчич2017 # nickvujicic
Источник: https://ua.censor.net.ua/n452491
VEhrNGRrdzVRek13VEZSUmRuUkhRVEJNTjFGemFXWlNhak42VVcxMFF6UXdXbVpSYzJjOVBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору