EN|RU|UK
 За кордоном
  42316  155

 Росія погасила останній зовнішній борг колишнього СРСР

ссср

Росія 8 серпня погасила заборгованість за зобов'язаннями колишнього СРСР перед Боснією і Герцеговиною, виплативши одноразово $ 125,2 млн.

Про це повідомив Мінфін РФ, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Интерфакс.

Заборгованість перед Боснією і Герцеговиною в сумі $ 125,2 млн була врегульована угодою між урядом РФ і радою міністрів Боснії і Герцеговини про врегулювання зобов'язань колишнього СРСР за розрахунками, пов'язаними з товарообігом між колишнім СРСР і колишньою Соціалістичною Федеративною Республікою Югославія (СФРЮ), підписаною в Москві 21 березня 2017 року і набрала чинності 20 липня 2017 року.

Боснія і Герцеговина стала останньою іноземною державою-кредитором колишнього СРСР або РФ, зобов'язання перед якими залишалися неврегульованими, йдеться в повідомленні Мінфіну.

У частині державного зовнішнього боргу РФ перед офіційними двосторонніми кредиторами на сьогодні залишається непогашеною тільки заборгованість перед Республікою Корея в сумі $ 594,3 млн. Відповідно до чинної двосторонньої міжурядової угоди вказаний залишок зобов'язань підлягає погашенню в період до кінця 2025 року.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n452532
VEhrNGRrdzVRM2d3VERkU1owNURlbVpPUTJjd1REZFNaMlJIVnpCWk9UZ3dTMGhSYjA1RGFEQkxRVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору