EN|RU|UK
 Економіка
  1726  12

 Україна і Швейцарія обговорять можливі зміни в "Конвенцію про уникнення подвійного оподаткування", - Бамбізов

Представники Мінфінансів, ДФС і Офісу великих платників податків 24 серпня вирушать у Швейцарію на перемовини, щоб обговорити можливі зміни в "Конвенції про уникнення подвійного оподаткування між Швейцарією та Україною", зокрема - щодо обміну інформацією.

Про це розповів у своєму блозі на LIGA.net начальник Офісу великих платників податків Євген Бамбізов.

За його словами, нинішній варіант "Конвенції" застарів і не відповідає модельній конвенції ОЕСР (Організація економічної співпраці й розвитку) і крім того, не передбачає можливості надавати Україні інформацію про швейцарські компанії.

"Тим часом, товарообіг зі Швейцарією і в сфері експорту, й імпорту посідає перше місце і становить 39%, - пише Бамбізов. - Мати такий товарообіг і не мати достатньо інформації для контролю оподаткування - цього собі не можуть дозволити навіть дуже багаті країни".

У 2017 році в Україні змінилися критерії формування списку країн ТЦО (з пільговим оподаткуванням). Щоб не потрапити в нього, за словами начальника Офісу, країна повинна підписати з Україною відповідний договір, підтримувати обмін інформацією в повному обсязі і мати ставку з податку на прибуток не нижче ніж -5 пунктів від української. Раніше у своїх інтерв'ю Бамбізов говорив про те, що Швейцарія не надає українським податківцям повної інформації, а тому її можуть внести до переліку країн з пільговим оподаткуванням, який оновлять до кінця 2017 року і який набуде чинності з 1 січня 2018. Можливо, ймовірність виявитися в такому списку і стала каталізатором переговорів, передбачає Бамбізов, оскільки "перебування в такому списку становить певні іміджеві ризики".
Источник: https://ua.censor.net.ua/n452599
VEhrNGRrdzVReTh3VERkUmRFNURkekJaVEZGMWRFTTBaazVEVlRCTFZGRnZXSHBSY1U1RGVUQk1XRkYxWkVkSE1FeEVVbWRPUjFjd1dUZzk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору