EN|RU|UK
 Події
  7541  5

 Терористичні загрози і стихійні лиха: МЗС оприлюднило поради для громадян України, які виїжджають за кордон

мид

МЗС оприлюднило рекомендації для громадян України, які виїжджають за кордон, у зв'язку з високим рівнем терористичних загроз і стихійними лихами, котрі почастішали останнім часом у світі.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні консульської служби МЗС.

"У зв'язку із загостренням безпекової ситуації через терористичні акти, що були вчинені останнім часом у країнах Європи, Азії та Африки, а також стихійними лихами (пожежами у Південній Європі, повенями в Азії) рекомендуємо громадянам України, які планують свою подорож за кордон, і тим, які вже перебувають за межами нашої держави, дотримуватися заходів безпеки, уникати місць масових скупчень людей, неухильно дотримуватися правил перебування іноземців у країнах перебування, виконувати усі законні вимоги представників державних органів влади, рекомендації рятувальних служб і стежити за повідомленнями правоохоронних органів.

Рекомендуємо громадянам України, які перебувають за кордоном, проявляти обережність і підвищену пильність, уникати місць проведення протестних акцій, масових зібрань, мітингів", -
йдеться в повідомленні.

У відомстві зазначили, що в разі потрапляння в зону стихійного лиха, доцільно дотримуватися вимог і рекомендацій рятувальних служб і правоохоронних органів.

Також читайте: МЗС просить українців у Іспанії бути максимально обережними і брати з собою паспорт

Також повідомляють, що рекомендації щодо дій населення в надзвичайних ситуаціях розміщено на офіційному сайті Державної служби України з надзвичайних ситуацій в розділі "Абетка безпеки".

Іноземні сервери з надзвичайних ситуацій і посилання на веб-сторінки рятувальних служб країн світу розміщено за веб-адресою: http://www.dsns.gov.ua/ua/Inozemni-serveri-z-nadzvichaynih-situaciy-in-english.html.

"У випадку надзвичайної ситуації, загрози життю та здоров'ю, рекомендуємо громадянам України невідкладно повідомляти про це місцеві правоохоронні органи, рятувальні служби, а також на "гарячу лінію" посольства або консульської установи країни перебування (контактна інформація є на сайті "Поради мандрівникам від Консульської служби України"), або на цілодобову "гарячу лінію" МЗС України за номером телефону: +38-044-238-16-57", - розповіли у відомстві.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n452611
VEhrNGRrdzVReTh3VERkUmRFNURLekJaUkZGMmRFTXlaazVIUXpCTVdGSm5Ua01yTUZsRVVYVk9Rek13VEhnNE1GbE1VbWM1UjBFd1RHcFJkRGxET0daT1EyTXdTbVpSYjFFOVBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору