EN|RU|UK
 За кордоном
  21807  145

 "Розрахунок очевидний - спробувати викликати невдоволення російських громадян", - МЗС РФ про рішення США щодо візових процедур

мид рф

МЗС Росії закликало США "не напускати туману", пояснюючи припинення видачі неімміграційних віз скороченням штату американського посольства.

Про це йдеться в заяві Міністерства закордонних справ Росії, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Розрахунок очевидний - спробувати викликати невдоволення російських громадян складнощами, що виникли нібито через скорочення персоналу американських дипломатичних і консульських установ", - йдеться в коментарі.

МЗС РФ вважає, що проблема криється в недостатній ефективності роботи візових підрозділів представництв США в Росії.

"В той час, як, наприклад, 16 консульських співробітників Італії обробили минулого року 478 тис. візових запитів, а 5 їхніх іспанських колег-дипломатів виписали росіянам 877 тис. віз, в рази більший штат консульств США зміг "подужати" лише близько 186 тис.", - вказали в російському міністерстві.

МЗС РФ порадило американським колегам "не напускати туману" і не використовувати скорочення персоналу в Росії як привід для додавання "подразників" у російсько-американські відносини.

У понеділок посольство США в РФ оголосило, що "у зв'язку з заходами, вжитими Російською Федерацією щодо обмеження чисельності співробітників дипломатичної місії США в РФ, починаючи з 23 серпня 2017 року, процедура видачі неімміграційних віз по всій Росії буде припинена". При цьому, як наголошується, з 1 вересня "процедура видачі неімміграційних віз буде відновлена, але в значно скороченому обсязі". Крім того, як заявили в посольстві, "зміна в чисельності співробітників дипмісії США так само вплине на графік оформлення низки імміграційних віз".

Нагадаємо, в грудні минулого року колишня влада США ухвалила рішення вислати 35 російських дипломатів, а також членів їх сімей із країни. Крім того, адміністрація Обами наклала заборону на відвідування російськими дипломатами декількох дипоб'єктів.

28 липня, МЗС РФ зажадав до 1 вересня скоротити кількість дипломатичних і технічних співробітників посольства США в Москві і в генконсульствах у Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі та Владивостоці до 455 осіб. Крім того, з 1 серпня посольству США в Москві заборонено користуватися дачею в Срібному Бору і складськими приміщеннями на Дорожній вулиці в Москві.

Держдеп США не уточнив, скільки саме дипломатів повинні будуть покинути РФ, але, як повідомляє The Washington Post, йдеться про кілька сотень осіб.

Рішення Москви надійшла після того, як Сенат США переважною більшістю голосів проголосував за оновлений пакет обмежувальних штрафних заходів щодо Росії, Ірану і Північної Кореї.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n452689
VEhrNGRrdzVRM2t3V21KUmREbERkMlpPUTJNd1NtWlJiMU5FVVc5T1EydG1Ua05vTUV0cVVXdEJQVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору