EN|RU|UK
 Економіка
  2692  27

 "Експорт - це гарантія незалежності України", - заступниця голови Мінекономрозвитку Микольська

микольская

В умовах втрати російського ринку Україна отримала шанс диверсифікувати експорт.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявила заступниця міністра економічного розвитку й торгівлі Наталія Микольська в інтерв'ю Інтерфакс-Україна.

"Ми живемо в умовах торговельної агресії з Росією, коли в нас штучно відібрали великий природний ринок. Адже країни-сусіди завжди є важливими ринками один для одного, тому що так побудована глобальна міжнародна торгівля. Ситуацію з втратою російського ринку ми намагаємося розглядати як шанс і стимул для диверсифікації нашого експорту. Хоча, звичайно ж, такі взаємини мають свій негативний вплив", - сказала вона.

"Якщо пам'ятати про те, що експорт в Україні традиційно формував близько 50% ВВП, то недооцінювати його значення з точки зору розвитку економіки не можна. Я можу сьогодні чітко стверджувати, що експорт є гарантією незалежності України. Ми повинні його розвивати, оскільки від цього залежить зростання економіки України. Адже зростання експорту приводить не тільки до розвитку сфер, які виробляють товари, котрі експортують, а й дозволяє розвиватися супутнім галузям - наприклад, сфері виробництва різного типу упаковок для нашої продукції", - додала чиновниця.


Нагадаємо, раніше Микольська повідомила, що внаслідок торгової агресії Росії у 2016 році Україна втратила $1 млрд чистого експорту.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n452796
VEhrdlVXNU9RelF3VEhKUmRuUkROekJaZWxKblpFZE5NRXh5VVhORE9IWXdURmhSZFhSREt6Qk1NMUYyZEVNNE1GcGlVWFYwUTNkbVRrTXhNRXh5VW1ka1F5OHdURGRTWjA1SFEyWk9RMmN3VERkU1oyUkhWekJaT0QwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору