EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  32331  160

 "Російські виробники не можуть обійтися без українських продуктів", - заступниця голови МЕРТ Микольська про зростання торгівлі з РФ

экспорт

Українські компанії продовжують постачати продукцію в Росію, тому що на неї є попит.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявила заступниця міністра економічного розвитку і торгівлі Наталія Микольська в інтерв'ю Інтерфакс-Україна.

"Коли штучно обрубують торгові відносини між країнами, компаніям необхіден деякий час, щоб переорієнтуватися на постачання з інших країн. Російські імпортери спочатку спробували купувати аналоги української продукції в інших країнах. Виявилося, що українська продукція навіть після сплати ввізного мита більш вигідна. Статистика зростання українського експорту свідчить, що російські виробники не можуть обійтися без українських продуктів, які є частиною їх виробничого процесу або продукцією споживання", - сказала вона.

"Значна частина українських компаній після закриття російського ринку переорієнтувалася на інші напрямки. Але це історичний ринок. Нещодавно я спілкувалася з представниками однієї української компанії, яка постачає складну машинобудівну техніку на різні континенти. Раніше вона її постачала і в Росію, потім на рік постачання туди припинилося. Але російські покупці звернулися з проханням відновити постачання, оскільки це для них найбільш вигідний варіант. Компанія вирішила повернутися на російський ринок через попит, хоча за рік встигла знайти й інші ринки", - розповіла чиновниця.

"Імпорт із Росії зріс в основному за рахунок постачання мінеральних продуктів, продукції хімічної промисловості - зокрема, добрив, сировини, з якої ми виготовляємо вже готову продукцію. Є зростання у сфері промислових товарів, продукції машинобудування", - інформує Микольська.


Нагадаємо, за 6 місяців 2017 року експорт товарів у РФ зріс на 26,4%, а імпорт із Росії - на 41,5%.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n452808
VEhrdlVXNU9RelF3VEhKUmRuUkROekJaZWxKblpFZE5NRXh5VVhORE9IWXdXbUpSZGs1REx6Qk1OMUpuVGtkRFprNURNVEJNY2xKblpFTXZNRXczVW1kT1IwTm1Ua05uTUV3M1VtZGtSMWN3V1RnOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору