EN|RU|UK
 Економіка
  4672  3

 "Юзгаз Бі.Ві." розкрив бенефіціарів і хоче залучити більше інвестицій

22 серпня відбулося засідання робочої групи Міжвідомчої комісії з організації укладення й виконання угод про розподіл продукції, яку було створено з метою продовження розгляду запиту ТОВ "Надра Юзівська" й "Юзгаз Бі.Ві." (Yuzgaz BV) щодо відступлення частки участі ТОВ "Надра Юзівська" відповідно до Юзівської Угоди.

Про це заявив директор компанії "Юзгаз Бі.Ві." Ярослав Кінах, передає Інтерфакс-Україна.

"Сьогодні нарешті почався розгляд наших інвестиційних пропозицій уповноваженим державою органом у передбачений українським законодавством спосіб. Початок офіційного розгляду дає нам змогу виконати дану нами раніше обіцянку: відкрити бенефіціарів компанії "Юзгаз Бі.Ві". Цим "Юзгаз Бі.Ві." повідомляє, що нинішніми бенефіціарами фонду прямих інвестицій "Емерстоун Енерджі Ес.Сі.Ес.Пі." і, відповідно, компанії "Юзгаз Бі.Ві." є громадяни Канади Ярослав Кінах і Тімоті М. Елліот", - заявив Кінах.

За даними Кінаха, після отримання згоди уряду на поступку на запропонованих умовах компанія "NAFTA a.s." (Словаччина) стане учасником проекту як його фактичний оператор і акціонер компанії "Юзгаз Бі.Ві." з часткою 50%. За його інформацією, також тривають переговори про залучення інвестором проекту однієї з північно-американських нафтогазових компаній.

Крім того, на засіданні робочої групи директор із розвідки й видобутку компанії "NAFTA a.s." Йозеф Левоча презентував програму пошукових робіт, яку інвестори мають намір виконати.

"Програма спрямована на якнайшвидший початок видобутку газу для підтримки стратегії українського уряду щодо збільшення власного видобутку газу та відмови від імпорту газу вже у 2020 році", - наголошують у компанії "Юзгаз Бі.Ві." і додають, що ключовим пріоритетом інвесторів є комплексне геологічне вивчення з метою відкриття значних покладів традиційного і нетрадиційного газу в межах усього Юзівської ліцензійної ділянки.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n452818
VEhrNGRrdzVRM293VEVSUmRETjZVWE4wUXpRd1RGUlJkblJEZURCWlVGSm5kRU1yTUV4d09EQmFZbEYyWkVONU1FeFlVbWRrUjBNd1RHcFNhSFJIVnpCYVl6MD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору