EN|RU|UK
 Економіка
  12662  203

 Україна піднялася в кредитному рейтингу Moody's та отримала позитивний прогноз

moodys

Рейтингове агентство Moody's Investors Service підвищило рейтинги уряду України в українській та іноземній валюті на один щабель, з Caa3 до Caa2.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт агентства.

Смотрите также: Налоговый долг предприятий перед государством достиг рекордных 77,4 млрд грн: среди наибольших должников компании олигархов и нардепов. Список

Moody's також змінило прогноз зі "стабільного" на "позитивний".

Такі позитивні зрушення в рейтингу стали результатом структурних реформ у державі. Згідно з аналізом Moody's, саме вони можуть допомогти уряду впоратися з борговим навантаженням. Не останню роль також зіграло і поліпшення позиції країни на зовнішніх ринках.

Подальші реформи в Україні можуть привести до поліпшення надійності його внутрішнього і зовнішнього боргів.

"Такий імпульс реформ також підтримає відновлення доступу України до світових ринків капіталу, що полегшить шлях до рефінансування великих виплат за зовнішнім боргом, які настануть, починаючи з 2019 року", - наголошується в повідомленні Агентства.

Але нинішнє зростання рейтингу обмежене лише однією сходинкою - з Caa3 до Caa2. Причиною є зовнішній борг країни, виплати за яким розпочнуться через кілька років і зажадають значного фінансування в іноземній валюті, повідомило агентство Moody's.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Податковий борг підприємств перед державою сягнув рекордних 77,4 млрд грн: серед найбільших боржників компанії олігархів і нардепів. Список
  Коментувати
  Сортувати:
  у вигляді дерева
  за датою
  за ім’ям користувача
  за рейтингом
  Сторінка 3 з 3
  <<<1 2 3
  Сторінка 3 з 3
  <<<1 2 3
   
   
   
   
   
   вгору