EN|RU|UK
 Політика України
  5534  104

 Гройсман: "Виділимо 1 млрд грн на модернізацію навчального процесу в початковій школі"

гройсман

Уряд України в рамках проведення освітньої реформи починає реалізацію перших пілотних проектів програми "Нова українська школа", а також дає старт модернізації початкової освіти і виділяє на ці цілі 1 млрд грн.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал, про це сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Ми виділимо 1 млрд грн на модернізацію навчального процесу в початковій школі", - сказав глава уряду.

Він нагадав, що йдеться передусім про матеріально-технічне оснащення класів, які мають стати додатковим інструментом для вчителів та взірцем нових підходів в освіті маленьких українців.

Окрім того, Володимир Гройсман підтвердив, що в проект бюджету на 2018 рік уряд закладає 25-відсоткове підвищення зарплат вчителів.

"Ми маємо забезпечити подальше підвищення зарплати українським вчителям. Тому в бюджеті на наступний рік буде чергове підвищення - в рамках 25%", - сказав прем'єр-міністр.

Він звернув увагу, що заплановане збільшення зарплат стане наступним кроком уряду з підвищення престижу праці українського вчителя. Першим кроком було 50-відсоткове збільшення зарплат, впроваджене з січня поточного року.

Читайте також: Гройсман: "Навчити контролюючі інстанції допомагати, а не заважати - один із найсерйозніших викликів"

Володимир Гройсман підкреслив, що уряд послідовно виконує поставлені завдання, і розраховує, що приклад такої політики буде розповсюджуватися й на місцях. Незважаючи на те, що система освіти - це відповідальність центральної влади, органи самоврядування мають бути також залучені до всіх процесів. І зокрема це стосується облаштування й ремонту шкіл та дошкільних закладів. Глава уряду підкреслив, що до 1 вересня на місцевому рівні мають бути вирішені всі питання щодо підготовки шкіл до навчального року та до опалювального сезону.

"Соціальна сфера повинна бути готова до 1 вересня. Особлива увага - підготовці житлового фонду, дошкільних установ,шкіл, лікарень", - зазначив Володимир Гройсман і додав, що кошти на проведення всіх робіт на місцях є, і використовувати їх треба максимально ефективно.Источник: https://ua.censor.net.ua/n453107
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVhaMFIwSXdURXhTYkhSSFF6Qk1Ramd3V1dwUmRYUkRLekJNZGxGelFUMDk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору