EN|RU|UK
 Технології
  13620  127

 Енергоблок №2 Хмельницької АЕС відключено від енергомережі на 63 доби

аэс хмельницкая

27 серпня 2017 року о 10:59 енергоблок №2 Хмельницької АЕС відключено від енергомережі для проведення середнього планово-попереджувального ремонту.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Енергоатома.

Серед основних робіт: капітальний ремонт другого парогенератора та головного циркуляційного насоса, гідроємності системи аварійного охолодження активної зони (САОЗ-2), першого циліндра низького тиску, циркуляційного насоса, арматури; середній ремонт реакторної установки, каналів систем безпеки, а також контрольно-профілактичні роботи на системі попереднього напруження захисної оболонки.

У планах також роботи з продовження ресурсу обладнання. Під час планового ремонту на другому енергоблоці ХАЕС заплановано виконати низку заходів, передбачених чинними програмами з підвищення безпеки.

Радіаційний стан на промисловому майданчику ХАЕС та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
Довідка. Хмельницька АЕС (ХАЕС) розташована на території Хмельницької області в місті Нетішин. У складі Хмельницької АЕС працює два енергоблоки (ВВЕР-1000) загальною потужністю 2000 МВт (підключені у 1987 і 2004 роках). Основне призначення станції - покриття дефіциту електричних потужностей в Західному регіоні України.

Також читайте: Енергоблок №4 Рівненської АЕС відновив роботу
Источник: https://ua.censor.net.ua/n453119
VEhrNGRrdzVSMEV3VEZoUmRrNURLekJNTTFKbmJucFJhMDVEVmpCTFJqZ3dTbGhSZG1SRE1UQlpSRkZ6T1VNck1FeEVVbWQwUXlzd1RIZzRNRXRZVVhaT1F6RXdUSFpTYWs1RE9UQk1hbEpvT1VkSU1FeHFVWFprUTNjPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору