EN|RU|UK
 Політика України
  9839  112

 "Продавлювати будуть все. Адже голосів немає ні за один законопроект", - Борислав Береза про майбутню сесію Ради

береза

Позачергових парламентських виборів чекати не варто, оскільки ніхто не може передбачити, яким буде наступне скликання.

Про це розповів Цензор.НЕТ нардеп Борислав Береза ​​(позафракційний), коментуючи тенденції, яких, на його думку, варто очікувати в майбутньому політичному сезоні.

Нардеп не поділяє думку, що Україну чекають дострокові вибори.

"Вони були б можливі тільки в тому випадку, якби Президент погодився розпустити парламент. Наскільки я розумію, Порошенко на це не піде, тому що ніхто не знає, яким тоді буде наступне скликання. Воно може виявитися невигідним не тільки Президенту, а й абсолютно всім. Ми розуміємо, що в разі, якщо той парламент не просто буде в опозиції до Президента, а кардинально змінить курс держави, то вийде щось на зразок шокової терапії. Порошенко не готовий до такого", - пояснив він.


"Думаю, нинішня сесія буде проблемною. Незважаючи на те, що сучасний світ кидає виклик народним депутатам, ці найчастіше реагують тільки в одному стилі: абстрагуються від проблеми і чекають, щоб вона вирішилася сама по собі. Справа в тому, що парламент останнім часом працює більш ефектно, ніж ефективно - гучні заяви, обіцянки, скандали замість того, щоб рутинно і системно вирішити наявні труднощі. Чи будуть простими голосування? Не впевнений. Чи будуть вони регулярними й успішними? Теж питання. Але треба розуміти, що Україна переживає дуже непростий час. Якщо депутатам не вдасться подолати власні амбіції, партійні цілі й кулуарні ігри, то нас чекає ще один виток недовіри до парламенту як головного законодавчого органу держави і ще більша хвиля ненависті до нардепів, яка, до речі, на сьогодні трохи стихла через те, що політичний сезон неактивний", - додав Береза.

"Продавлювати будуть все. Адже голосів немає ні за один законопроект. За щось будуть розмінюватися з групами, ще щось будуть протягувати шляхом тиску чи обміну. ​​У такому випадку ми побачимо, що договорняки нікуди не поділися. Плюс, швидше за все, повторюватиметься "кнопкодавство". Цей бич, від якого давно б хотілося позбутися, використовуватимуть досить активно. Інша річ, що коаліція дуже часто не може домовитися між собою. Ми всі пам'ятаємо голосування щодо Рахункової палати, коли "Народний фронт" не дав голосів, через що Валерія Пацкана не обрали головою цього органу. Тим часом БПП не голосував за деякі законопроекти НФ. У них така "дружба", що каменя на камені може не залишитися. Поки вона буде від безвиході. Тому що без консолідації депутатських фракцій і груп у парламенті, боюся, ми можемо опинитися перед новою кризою. Причому не просто політичною чи економічною, а глобальною державною, яку Україні буде вкрай важко пережити. Щоб не доводити до крайності, депутатам доведеться об'єднатися", - резюмував нардеп.

Також читайте: Пенсійну реформу, думаю, ухвалять, а медичну - невпевнений. Щодо реформі освіти неясно, як поводитимуться мажоритарники, - Лапін про майбутню сесію Ради

Читайте на Цензор.НЕТ: НОВИЙ ПОЛІТИЧНИЙ СЕЗОН: УСПІХ, ЗАГОСТРЕННЯ ЧИ КРИЗА?Источник: https://ua.censor.net.ua/n453147
VEhrdlVXdGtRekV3V1VSUmRHUkRNekJNUVdjd1NraFJkblJIUVRCTWFsSm5aRU0zTUV4RVVYTnBPSFl3VEhKUmRuUkRkekJNZGxKc2RFZEhNRnBpVW1vemVsRnJkRU5uWms1RFp6Qk1SRkpvWkVkRU1Fd3pVWFYwUXlzd1RFeFJjME5FVVhZNVEzY3dUSFpSYzA1SFF6Qk1RVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору