EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  7793  255

 НАЗК не знайшло корупції в деклараціях Порошенка

напк

Національне агентство з попередження корупції перевірило декларації Президента України Петра Порошенка за 2015 і 2016 роки.

Про це повідомляє прес-служба відомства, інформує Цензор.НЕТ.

Також читайте: Порошенко задекларував 172 тис. грн доходів від відчуження рухомого майна

НАЗК встановило, що Петро Порошенко при складанні та поданні декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2015 і 2016 роки дотримався вимог Закону України "Про запобігання корупції".

В агентстві зазначають, що за результатами перевірки уповноважені особи НАЗК встановили достовірність задекларованих відомостей у деклараціях за 2015 і 2016 роки. Точність оцінки задекларованих активів відповідає даним, отриманим із наявних джерел. Також не виявлено конфлікту інтересів та ознак незаконного збагачення.

У НАЗК зазначили, що під час перевірки декларацій НАЗК використовувало інформацію, отриману з Національної автоматизованої інформаційної системи департаменту Державної автомобільної інспекції, Державного суднового реєстру України та Суднової книги України, Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного реєстру іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна.

Також використовували дані Державного реєстру цивільних повітряних суден України, Державного земельного кадастру, Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців і громадських формувань, Державного реєстру фізичних осіб - платників податків, державних реєстрів патентів України на винаходи, корисні моделі, промислові зразки та знаки для товарів і послуг, а також інформацію, отриману на запити від державних органів.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Заступник начальника Головного слідчого управління Нацполіції Бут не вказав у декларації дорогого собаку, - НАЗК
Источник: https://ua.censor.net.ua/n453174
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVF6QXdURmhSZFhSRE56Qk1SRkpuVGtOM01GbGlVbXgwUjFCbVRrTXZNRXhZVW1kT1F6RXdURXhTYkhSSFFUQk1jbEZ6U0hwUmJtUkRVVEJLWmxGdFp6MDk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору