EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  1865  9

 Україна і Польща планують створити спільний музейний простір, - Климпуш-Цинцадзе

климпуш-цинцадзе

Перебуваючи з робочим візитом у Львові, віце-прем'єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з головою Львівської обласної ради Олександром Ганущиним, представниками Львівської обласної ради та Львівської обласної державної адміністрації. Ішлося про перспективи залучення міжнародної технічної допомоги для системного вирішення проблем та завдань регіонального розвитку.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

"Співрозмовники, зокрема, обговорили можливість створення спільного українсько-польського музейного простору в рамках транскордонного культурного співробітництва. Вартість проекту становить 1 741 593 євро. За умови підтримки європейськими коштами, ця сума може бути спрямована на збереження та популяризацію спільної польської та української культурної спадщини, створення спільного музейного середовища, якісного музейного продукту, що покращить українсько-польську культурну комунікацію", - йдеться в повідомленні.

Також читайте: Квитки на поїзд Київ-Варшава подешевшають на 1 тис. грн, - "Укрзалізниця"

"Проект передбачає реставрацію Кам'яниці Корнякта (Королівської Кам'яниці), підготовку та проведення спільних виставкових проектів, тренінги та круглі столи для музейників Львова та Любліна, стажування реставраторів, а також роботу над Стратегією розвитку співробітництва між музеями Львова та Любліна. Ці заходи розглядаються як частина Програми транскордонного співробітництва Польща - Білорусь - Україна на 2014-2020 роки. Загальна сума програми становить 201 386 002,40 євро, з яких - 183 078 184,00 - кошти ЄС, які можуть бути спрямовані на підтримку проектів. Велику увагу було приділено обговоренню розвитку роботи над Карпатською макроекономічною стратегією. Однойменний регіон є одним із трьох у світі з найбільшою кількістю відрізків кордонів між державами, водночас одним з тих, що найбільше потребують додаткових коштів для розвитку. У контексті забезпечення прав людей з особливими потребами співрозмовники торкнулися перспектив проекту "Гори, доступні для всіх: розвиток туристичної інфраструктури", ініціатором якого є Львівська ОДА. Унікальність проекту для України полягає в забезпеченні доступності об'єктів інфраструктури активного туризму для маломобільних груп населення", - деталізували в Кабміні.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n453288
VEhrdlVXMTBRemN3VEdwUmRrNURMekJaVUZKcFF6TlJjSFJETkRCTU0xSm9kRU4zTUV4VVVYUTVRekZNZVM5U2JIUkhRakJaVEZGMmRFZEJNRnBpVW1vemVsRjJUa2RFTUV4bVVYUmtRelZtVGtOaU1GbDZVWE4wUjFjd1RFbzRNRXAyVW1wT1Eza3dXbUpSYzNSSFNqQk1hbEYyWkVOM1prNURaakJNTjFGMU9VZE5NRmx1VVhOQlBUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору