3265  28

Збірна України з 36 медалями посіла шосте місце на Універсіаді-2017

универсиада

Студентська збірна України завершила виступ на XXIX Всесвітній літній Універсіаді в Китайському Тайбеї (Тайвань) на 6-ому місці в загальнокомандному заліку серед 140 країн світу.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

У підсумку в скарбничці "синьо-жовтих" - 36 медалей: 12 золотих, 11 срібних, 13 бронзових

Українцям вдалося на 5 нагород перевершити свій результат дворічної давнини. На попередній Всесвітній літній Універсіаді-2015 у Кванджу (Республіка Корея) збірна України здобула 31 нагороду (8 золотих, 17 срібних, 6 бронзових) і посіла 8-ме загальнокомандне місце серед 146 країн.

Дивіться на "Цензор.НЕТ: Українці завоювали дві бронзові медалі на чемпіонаті світу з веслування. ФОТО

На Універсіаді у Китайському Тайбеї найбільше медалей у Японії - 37 золотих, 26 срібних, 37 бронзових. Другі у загальнокомандному заліку представники Республіки Корея (29, 22, 30), треті - господарі з Тайваню (25, 34, 30), четверті - росіяни (25, 29, 38), п'яті - американці (16, 19, 16), сьомі - спортсмени КНДР (12, 5, 6).

Наступна XXX Всесвітня літня Універсіада відбудеться у 2019 році в Неаполі (Італія).

Читайте на "Цензор.НЕТ": Український боксер Дерев'янченко виборов право на бій за титул IBF