EN|RU|UK
 Суспільство
  1226  23

 Посол Польщі Пєкло виступив за проведення спільного економічного форуму в Краматорську

луценко пекло

Надзвичайний і Повноважний посол Республіки Польща в Україні Ян Пєкло запропонував провести спільний економічний форум в Краматорську.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в Департаменті інформаційної та внутрішньої політики Донецької обласної військово-цивільної адміністрації.

"Ми розуміємо, що Донеччина - зона конфлікту, де йде протистояння з Росією. Ми можемо підготувати кваліфікованих держслужбовців, проте держава не має прямого впливу на бізнес. Тому пропонуємо провести спільний економічний форум у Краматорську, під час якого наші підприємці зможуть ознайомитись зі всіма перевагами ведення бізнесу саме на цій землі", - заявив Ян Пєкло.

За словами дипломата, наразі Польща готова провести серію тренінгів для держслужбовців та підприємців, а також залучити спеціалістів для обміну досвідом щодо процесу децентралізації. За його словами, Польща пройшла дуже схожий шлях, тому має великий досвід у формуванні громад, створенні ефективних органів місцевого самоуправління і готова надати будь-яку допомогу у цьому процесі.

Павло Жебрівський зауважив, що незабаром на Донеччині проходитиме економічний форум, гостями якого можуть стати польські партнери, проте наголосив на необхідності проведення форуму у форматі, запропонованому Яном Пєкло.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Порошенко в Краматорську провів нараду з військовослужбовцями щодо оперативної ситуації в зоні АТО, - АП
  Коментувати
  Сортувати:
  у вигляді дерева
  за датою
  за ім’ям користувача
  за рейтингом
   
   
   
   
   
   вгору