EN|RU|UK
 Політика України
  1164  19

 МОЗ планує зареєструвати Нацагентство із закупівлі ліків до кінця вересня

лекарства

Міністерство охорони здоров'я України планує зареєструвати Національне агентство із закупівлі лікарських засобів до кінця вересня.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно з проектом розпорядження Кабінету Міністрів України про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції реформування механізмів публічних закупівель лікарських засобів, міністерство планує розробити проект наказу про створення агентства, затвердити його основні статутні документи, зареєструвати як юридичну особу до кінця третього кварталу 2017 року.

У рамках першого етапу реалізації концепції (друге півріччя 2017 року) відомство також планує підготувати регламент роботи і внутрішніх процедур діяльності Нацагентства, сформувати механізм призначення його керівника і вибору членів наглядової ради. При цьому, згідно з планом, відкритий конкурс на посаду керівника і набір персоналу повинен бути проведений до кінця року.

Крім того, у другому півріччі 2017 року планується визначити потреби Нацагентства, забезпечити його необхідними матеріальними ресурсами, провести навчання і підготовку персоналу.

До кінця року необхідно реалізувати пілотний проект публічних закупівель лікарських засобів і виробів медичного призначення (ВМП) для науково-дослідних та інших установ, підпорядкованих Національній академії медичних наук України.

Як повідомлялося, 23 серпня Кабмін затвердив Концепцію реформування механізмів публічних закупівель лексредств, яка передбачає створення Національного закупівельного агентства.

Згідно з концепцією, в 2018 році будуть введені деякі пілотні програми, в рамках яких агентство буде займатися закупівлею лікарських засобів і ВМП за деякими напрямками, а після завершення в 2019 році контрактів України з міжнародними організаціями буде повністю здійснювати закупівлі в усіх напрямках.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n453536
VEhrNGRrdzVRemN3V21KUmRYUkROR1pPUjBFd1RGaFNhRTVES3pCWlJGRjJUa00wWms1RFl6QmFZbEYyWkVNek1FeFVVWFowUjBFd1REZFJjMmxtVW1wM1BUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору