EN|RU|UK
 Політика України
  7364  90

 Порошенко підписав закон про посилення відповідальності за незаконну вирубку лісу

порошенко указ подпись подписание

Президент Петро Порошенко підписав Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони лісів відповідно до Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат".

Документ було схвалено Верховною Радою 23 травня, передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу АП.

Реалізація закону сприятиме збереженню природних багатств європейського значення, зокрема лісів, у рамках виконання вимог Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат.


Документом визначаються поняття "природні ліси", "праліси", "квазіпраліси" та встановлюється особливий правовий режим їх збереження та охорони. Законом, зокрема, забороняються всі види рубок, будівництво споруд, прокладання шляхів, випасання худоби, промислова заготівля недеревинних лісових продуктів, проїзд транспортних засобів (крім доріг загального користування та служби лісової охорони). Документом вводиться адміністративна відповідальність за порушення вимог охорони природніх лісів, пралісів, квазіпралісів. Відповідні зміни внесено до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Лісового кодексу України та Закону України "Про природно-заповідний фонд".

Крім того, Законом внесено зміни до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за незаконну порубку дерев або чагарників у лісах, захисних та інших лісових насадженнях, у заповідниках або на територіях і об'єктах природно-заповідного фонду.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n453558
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVEza3dUR3BTWjA1SFJEQk1TRkYxZEVOM1prNUROekJhWWxKbldIcFJiWFJEZHpCWlJGRjJPVU4zTUZsTVVYVkJQVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору