EN|RU|UK
 Політика України
  6401  18

 Секретар депутатського об'єднання отримала 5 років умовно за розкольницькі заходи в Раді

Печерський суд визнав голову секретаріату "Депутатського об'єднання з реформування податкового, митного та земельного законодавства України" Анну Ярову винною в зазіханні на територіальну цілісність і недоторканність України.

За угодою про визнання винуватості жінку засудили до 5 років позбавлення волі, звільнивши від покарання з випробувальним терміном на 1 рік.


Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на вирок суду від 17 серпня.

За матеріалами справи, у квітні 2016 року Ярова отримала пропозицію від третьої особи за грошову винагороду організувати круглі столи й засідання робочих груп у будівлі Верховної Ради, а також виїзні засідання парламенту, конференції та форуми. Обвинуваченій повідомили, що заходи повинні проходити за обумовленим сценарієм і будуть спрямовані на дестабілізацію суспільно-політичної обстановки в Україні. Обвинувачена стверджує, що кінцеві цілі замовників їй не були відомі. Те, що гроші надають зацікавлені особи з Росії, Ярова нібито теж спочатку не знала.

За такою схемою в травні-листопаді 2016 року було організовано низку заходів: круглий стіл у Верховній Раді "Соціально-економічні проблеми регіонів: Запорізька область" - 2,5 тис. доларів, круглий стіл у Верховній Раді "Соціально-економічні проблеми регіонів: Дніпропетровська область" - 3 тис. доларів, засідання робочої групи у Верховній Раді "Вивчення та опрацювання пропозицій щодо розвитку пріоритетних напрямків Запорізької області і надання їй спеціального економічного статусу" - 1 тис. доларів, створення міжфракційного депутатського об'єднання на базі Львівської обласної ради - 5 тис. доларів, проведення у Львові форуму про створення вільної економічної зони - 1,5 тис. доларів, організація Українсько-Польського конгресу у Львові - 10 тис. доларів. Останній захід із незалежних від організаторів причин не відбувся.

Також спільником обвинуваченої був помічник народного депутата, з яким вона ділилася отриманими грошима.

За матеріалами справи, для проведення форуму у Львові планували заплатити по 500 доларів двом народним депутатам і по 100 доларів чотирьом депутатам Львівської облради. Чи отримали депутати ту винагороду, не уточнюють.

1 березня 2017 обвинувачену затримали, а 18 травня вона уклала з прокурором угоду про визнання винуватості. У зв'язку з цим суд засудив її до 5 років позбавлення волі умовно з випробувальним терміном 1 рік.

Щодо інших фігурантів справи тривають слідчі дії.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n453565
VEhrNGRrdzVSMEl3V1ZCUmRFaDZVbWQwUXpFd1dVUlJkVTVIUXpCTU4xSm5Ua2RYTUV4RVVYVTVSMDB3VEROUmMwTkVVbWgwUjFjd1RIWlNiSFJIUWpCTU0xSnNkRWRDTUZsTVVtcEJQVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору