EN|RU|UK
 Політика України
  2255  8

 Держприкордонслужба планує обладнати 157 пунктів пропуску апаратами для зчитування відбитків пальців

слободян

Цього вимагає введене в дію рішення РНБО про посилення контролю за перетином кордону іноземцями та особами без громадянства.

В Україні треба буде обладнати 157 пунктів пропуску апаратами для зчитування біометричних даних, а також створити систему, яка дозволить збирати, обробляти й захищати цю інформацію. Як інформує Цензор.НЕТ, про це сказав помічник голови ДПСУ Олег Слободян в ефірі телеканалу "112 Україна".

Цього вимагає введене в дію рішення РНБО щодо посилення контролю за перетином кордону іноземцями.

"Нам потрібно обладнати всі пункти пропуску необхідною апаратурою для зчитування інформації біометричного характеру. Йдеться про відбитки усіх пальців. Крім цього, потрібно створити систему, яка б дозволяла оперативно збирати цю інформацію, обробляти, захищати і щоб ми могли використовувати її самостійно і ділитися нею з іншими правоохоронними органами за компетенцією. У нас 157 основних пунктів пропуску, які потрібно обладнати необхідною апаратурою", - сказав Слободян.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Прикордонники затримали 2 росіян, які опинилися на території України, збираючи дрова. ФОТО

За його словами, передбачається, що нова система оброблятиме 1 млн 200 запитів за секунду, а це досить високий рівень оперативної роботи, що вимагає відповідного програмного забезпечення.

"Йдеться про те, що іноземці даватимуть нам свої біометричні дані, які ми надалі будемо використовувати... Тести з окремими видами апаратури вже проводяться. Зокрема, ми тестуємо деяке обладнання, яке дозволяє здійснювати біометричний контроль, наприклад, віддалено від пунктів базування прикордонників, у потягах чи на морському транспорті", - уточнив Слободян.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n453727
VEhrdlVXOWtRemN3VERkUmMyUkRLekJNVkZKcU9VTTVUSGt2VVhOa1IxY3dURGRSZGs1RE1UQlpURkpuVGtNME1GbG1VWFprUjFkSlRrTXZNRXhFVW1ka1F5OHdURGRTWjA1SFF6Qk1hRGd3U2xSUmRHUkhRVEJNWWxGMk9VZEJNRXhxVVhWMFF5c3dXVVJSZEU1REt6Qk1NMUpuWkVNM01GbFFVWFIwUTNnd1RFSTRNRXRFVVc1a1ExSXdTalE5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору