EN|RU|UK
 Політика України, Технології
  1412  2

 Українсько-американські навчання з реагування на НС, пов'язану з радіаційною аварією, стартують 5 вересня, - ДСНС

гсчс

5 вересня в ДСНС розпочнуться спільні Українсько-Американські командно-штабні навчання з реагування на надзвичайну ситуацію державного рівня, пов'язану з радіаційною аварією на відокремленому підрозділі “Запорізька АЕС” НАЕК “Енергоатом”.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДСНС.

Захід організовується Державною службою України з надзвичайних ситуацій за підтримки експертів Агентства зменшення загрози Міністерства оборони США.

Впродовж трьох днів учасники командно-штабних навчань відпрацюють 3 модулі сценарію з реагування на можливу радіаційну аварію на ВП "Звпорізька АЕС."

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Енергоблок №2 Хмельницької АЕС відключено від енергомережі на 63 доби

У першому модулі "Реагування на об'єктовому, місцевому та регіональному рівнях на аварію на реакторі Запорізької АЕС" передбачається загальний огляд реагування на об'єктовому, місцевому та регіональному рівнях на радіаційну аварію на Запорізькій атомній електростанції.

Другий модуль "Реагування на державному рівні на аварію на реакторі ЗАЕС та першочергові заходи з ліквідації її наслідків" стосується першочергових заходів з реагування та пом'якшення наслідків, що вживаються на державному рівні.

Відпрацювання третього модуля "Реагування на державному рівні на аварію на реакторі АЕС та довгострокові заходи з ліквідації її наслідків" передбачає, зокрема, розгляд питань тимчасового відселення населення із зони НС, дезактивації території, будівель, споруд, збирання та захоронення радіоактивних відходів, соціального захисту постраждалих від НС, моніторингу радіоактивного забруднення довкілля, аналізу впливу на економіку та інфраструктуру, а також визначення проміжних та довгострокових питань відновлення, їх результатів та необхідних ресурсів.

Також читайте: Україна направить пожежний літак ДСНС до Грузії для гасіння лісових пожеж, - Цеголко

За результатами навчань буде визначено рівень готовності та здатності центральних та місцевих органів виконавчої влади до ліквідації наслідків аварії на атомній електростанції, а також їх взаємодія.Источник: https://ua.censor.net.ua/n453741
VEhrNGRrdzVRM2t3VEdwU2FVNUROakJhWWxGMU0zcFJhMDVEVmpCTFJqZ3dTbFJSYjJSRFpEQkxSamd3U21aUmMwNURMekJNTjFKblRrZFhNRXhtVW1wT1F6WXdURUZuTUV3M1VYTmtRemN3VEVSU1oyUkhRekJaZHowPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору