EN|RU|UK
 Політика України
  4837  42
Матеріали за темою:

 Навчання "Захід-2017" є потенційною загрозою для країн НАТО та України, - Генштаб ЗСУ

муженко

Навчання "Захід-2017" мають більш широкий контекст ніж оголошені маневри на території Білорусі, вони мають на меті підготовку російських військ для наступальних дій та несуть загрозу як для країн НАТО, так і для держав пострадянського простору.

Про це заявив начальник Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко, передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міністерства оборони.

"Реальні масштаби заходів підготовки до навчання "Захід-2017", терміни його проведення, обсяги залучення органів військового управління та військ (сил), в першу чергу - російських, а також інших взаємопов'язаних заходів свідчать, що дійсна мета, цілі та завдання навчання виходять далеко за рамки офіційно оприлюднених, які є лише частиною та прикриттям справжніх планів", - сказав генерал армії України Віктор Муженко.

Він повідомив, що загальна чисельність учасників російських навчань може сягати 230-240 тисяч осіб. З них на Південно-Західному стратегічному напрямку - близько 100 тисяч осіб, у тому числі до 70 тисяч військовослужбовців Збройних сил та до 30 тисяч співробітників інших силових структур Росії.

За його словами, зміст заходів стратегічного навчання "Захід-2017", склад військ (сил), що залучаються, дозволяє Росії розгорнути як на південно-західному, так і на західному стратегічних напрямках потужні наступальні угруповання та створити умови для їх тривалого застосування.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": У навчаннях "Захід-2017" ми бачимо можливість загрози, зокрема, територіальній цілісності України. Будемо уважно моніторити, - Порошенко. ВIДЕО

"Це об'єктивно зумовлює виникнення воєнної загрози широкомасштабної збройної агресії Росії як проти України, так і проти країн НАТО. Приводом для початку агресії, зважаючи на непередбачуваність вищого військово-політичного керівництва Росії, можуть стати, наприклад, масштабні провокації як на території східних областей України, так і країн Балтії щодо утиску прав і свобод, загрози безпеці російськомовного населення", - зауважив Головнокомандувач Збройних Сил України.

"Ми прораховуємо різні сценарії дій противника, включаючи наступальні дії", - додав генерал армії України Віктор Муженко.

Також читайте: Україна і Польща пильно стежать за російсько-білоруськими навчаннями "Захід - 2017", - Генштаб ЗСУ
Источник: https://ua.censor.net.ua/n453753
TUV3M1VYTmtReXN3V1VSUmRuUkRPVEJNUVhaTU9VTmpNRmxRVVhSMFF6RXdURE5SZFhSREsweDVMMUZ6ZEVNME1GbHFVWFYwUjFjd1RIUTRNRXBRVVhSa1F6a3dXV3BTWjNSRGR6Qk1SV2N3U21aUmIxaDZVV3RrUjFjd1RIWlJkblJIUVRCWlVGSm5aRWRO
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору