EN|RU|UK
 За кордоном
  49299  157

 "Но по службе, если надо, я и маму привлеку": на лінійці петербурзької академії діти прочитали вірші голові Слідкому Росії. ВІДЕО

У день знань голова Слідчого комітету Росії Олександр Бастрикін відвідав академію в Санкт-Петербурзі. Одна з дівчаток, які виступали на лінійці, прочитала вірш, в якому пообіцяла якщо знадобиться, "залучити і маму".

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Фонтанку.

Перед генералом юстиції із завченими віршиками виступили маленькі діти, які дали римовані обіцянки поповнити ряди слідчих.

Маленька Діана своє бажання в майбутньому служити на благо Вітчизни підкріпила розповіддю про те, що по натурі вона не балакуча, а в разі чого готова залучити близьких родичів: "Тайны я держать умею, // Никому я ни "бу-бу". // Но по службе, если надо, // Я и маму привлеку". Голова СКР потягнувся до дівчинки, щоб поцілувати їй руку та обійняти.Хлопчики трохі старші за Діану сказали Бастрикіну, що налагодять над нею шефство, а директор їх зрозуміє: "Нехай Діана після саду в новий центр до нас піде".

Потім генерал юстиції прийняла юних читців у почесні кадети. Для багатьох із хлопців, зазначив Бастрикін, цей день стане "точкою відліку великого і складного шляху з оволодіння величезним багажем знань, умінь і навичок, необхідних співробітнику Слідкому".

"Тут, у місті Великого Петра, відбулася і успішно розвивається Академія СК. В історичній будівлі буде вестися підготовка слідчих - людей, які по суті професії, за велінням закону, за покликом серця повинні боротися зі злочинністю, забезпечувати законність і справедливість", - сказав генерал.
Источник: https://ua.censor.net.ua/v453770
VEhrNGRrdzVRekF3VERkUmRtUkRLekJaUmpnd1dVaFNaM1JIUkRCTWNsRnpUa2RITUZsTVVYTjBReXRtVGtNd01GcGlVbWQwUXpSbVRrTm9NRXgyVW14MFF6QXdUSEpSZG5SRE9FbE9RMmN3UzFFOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору