EN|RU|UK
 Політика України
  1477  17

 У серпні ухвалили понад 1400 рішень про депортацію іноземців із України, - ДМС

граница контроль

У 280 випадках прийнято рішення про заборону в'їзду на територію України.

Як передає Цензор.НЕТ, державна міграційна служба в серпні ухвалила понад 1400 рішень про примусове повернення іноземців, повідомляє прес-служба відомства.


Загалом тільки протягом серпня 2017 року в Україні виявлено та притягнено до адміністративної відповідальності майже 3,5 тис. порушників міграційного законодавства.

В Україні з міркувань національної безпеки та з метою захисту українського суспільства тривають системні заходи з протидії незаконній міграції. До цієї роботи залучені міграційна та прикордонна служби, Національна поліція та Служба безпеки України.

Відповідно до вимог українського законодавства, іноземці та особи без громадянства перебувають на території України винятково на підставах, визначених законом. Таке саме законодавство діє у більшості країн світу, у тому числі у всіх країнах ЄС.

Іноземці, які перебувають в Україні, на рівних правах з громадянами України зобовязані поважати та дотримуватися українського законодавства. Після того, як закінчилися підстави для перебування на території нашої держави, іноземець зобов'язаний самостійно залишити територію України відповідно до вимог закону.
Також читайте: Фріз: До запровадження візового режиму в'їзд росіян в Україну без біометричного паспорта має бути заборонено
У разі виявлення іноземця або особи без громадянства, які не мають підстав для перебування в Україні, або строк дії таких підстав закінчився, такі особи підлягають притягненню до адміністративної відповідальності за статтею 203 КУпАП, при цьому відносно них виноситься рішення про примусове повернення. У разі невиконання такого рішення, матеріали скеровуються до суду для винесення рішення про примусове видворення.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n453849
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору