EN|RU|UK
 Економіка
  2760  10

 Відкриття нового терміналу аеропорту в Одесі зумовить збільшення пасажиропотоку, - експерт

браиловский

Введення в експлуатацію нового терміналу Міжнародного аеропорту "Одеса" має важливе значення як для економіки, так і для туристичної галузі всього регіону.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини, про це, коментуючи новини про початок прийому пасажирів міжнародних рейсів на сучасному об'єкті, розповів Вадим Браїловський, економічний експерт, член Міждержавної Ділової Ради "Україна-Китай".

"Початок функціонування нового терміналу в Одеському аеропорту безумовно стане знаковою подією в плані перспектив розвитку економічного, культурного і туристичного напрямків регіону. Одеса - портове місто, через яку в Україну надходить левова частка експорту. До того ж, Південна Пальміра цікава всьому світу як унікальний світовий культурно-історичний центр", - підкреслив він.


Нагадаємо, що 2 вересня новий термінал, тестова експлуатація якого стартувала в квітні цього року, почав приймати пасажирів міжнародних рейсів. Чотириповерхова будівля площею 29 тис. кв. м може одночасного обслуговувати мандрівників з 12-ти бортів. Фактично, повноцінне завантаження терміналу дозволяє збільшити пропускну спроможність аеропорту до 3,5 млн пасажирів на рік. Утім, поки така перспектива обмежена можливостями аеродрому.


"Проблема полягає у відсутності сучасної злітно-посадкової смуги, яка могла би приймати важкі транспортні літаки зарубіжних держав. Однак сам факт розвитку і модернізації інфраструктури повітряних воріт є першим кроком до комплексної реконструкції. Упевнений, що для уряду України проект будівництва сучасної смуги буде одним з основних пріоритетів. З тієї причини, що відкриття терміналу, безумовно, зумовить збільшення пасажиропотоку, як на внутрішніх, так і міжнародних напрямках", - зазначив Браїловський.


За його словами, така перспектива означатиме і збільшення кількості авіаперевізників. Зокрема, інтерес до повітряного хабу можуть виявити компанії з Польщі, Румунії, Угорщини.

"Поза всякими сумнівами збільшить обсяги вантажних авіаперевезень через Одесу Китай", - зауважив експерт.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n453913
VEhrNGRrdzVRM2N3VEV4U2JIUkRkekJaWWxKc2RFZFFaazVEZHpCTVdGSm5Ua01yTUV3dlVYWjBSMEV3V1VvNE1FeEVVWE4wUjFjd1RFUlNaMlJETHpCTU4xRjFPVWRFTUZsbVVYUmtRemt3VEROU2FqTjZVVzUwUXpBd1RGaFNaMlJEZHc9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору