EN|RU|UK
 Політика України
  9094  22

 "Українців буває менше, ніж хотілося б", - волонтер "Евакуація 200" Нетьосов про експозицію щодо війні на Донбасі

нетесов

Подивитися на експозицію, присвячену війні на Донбасі в Національному військово-історичному музеї, приходять багато іноземців.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю "Апострофу" розповів Павло Нетесов, волонтер місії "Евакуація 200", що займається пошуком, упізнанням і поверненням додому тіл українських військових, загиблих на Донбасі.

"А ось українців буває менше, ніж хотілося б. Міністерство оборони, вважаю, має заганяти сюди всіх, починаючи від ліцеїстів-" богунців ", закінчуючи Академією сухопутних військ ...", - вважає Нетьосов.

На його думку, українському МЗС варто було б приводити сюди послів і зарубіжні делегації.

"Але нікого немає. Зате часто бувають американці. Як тільки в їхнє посольство приїжджала чергова ротація, відразу ж перший заїзд - сюди, на третій поверх музею. Пайетт, екс-повноважний посол, сам екскурсії тут проводив. Приїжджав, заходив, ми музей перекривали, а він піднімався на третій поверх, говорив: "Я сам", - і проводив екскурсію самостійно, підводив до стендів, розповідав. Тому що він був тут до цього разів зо три або чотири, багато знав.

Коли вкотре вони своїх військових привезли, я не витримав і запитав у них, навіщо їм це потрібно. Кажу: "Хлопці, ну ви ж знаєте ..." Вони дійсно знають все. Скільки людей загрузилось на техніку і виїхало, скажімо, з Костроми в Ростовську область, в якій кількості, з якою технікою, в який час і в якому місці, а також на яку глибину на нашу територію вони зайшли. Вони все знають! На їхніх супутникових знімках за тінями фігури можна рахувати. Вони навіть поіменно знають ... Ось я і питаю: "Навіщо вам це?"

... Вони відповіли, що їм дуже важлива емоційна складова. Їм важливі ці історії: історія про прапор, історія про Біблію ... Кажуть: "Ми на цьому будемо виховувати своїх громадян", - розповів він.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n453926
VEhrNGRrdzVReTh3VEVSUmRrTm1VbW81UjBNd1dYZzRNRXg2VW1jNVF6TXdURmhSZFZFOVBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору