EN|RU|UK
 Політика України
  1556  70

 Ми підтримуємо освітню реформу та закликаємо продовжувати медичну, - Бурбак

Ухвалення та втілення освітньої реформи є важливим пріоритетом для суспільства, оскільки вона має на меті впровадження найкращих європейських стандартів.

Про це заявив під час Погоджувальної ради керівник фракції "Народний фронт" Максим Бурбак, повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі Народного фронту.


Він наголосив, що фракція безперечно підтримуватиме освітню реформу. "Ми повністю підтримуємо розпочату безпрецедентну і системну реформу, проведену згідно з найкращими європейськими стандартами. Ця реформа - остаточний розрив із радянською системою освіти, яка була спрямована на придушення особистості дитини і зубріння мертвого багажу знань", - підкреслив керівник фракції.

"Реформа Гриневич (Міністра освіти і науки, - ред.) утверджує націю вільних, освічених, адаптованих до нового часу громадян", - зазначив Максим Бурбак.

Керівник фракції "Народний фронт" також акцентував увагу на необхідності продовжити медичну реформу.

"Ми вважаємо, що почавши реформу - треба йти далі, не зупиняючись, одночасно забезпечивши високий і достатній рівень медичного обслуговування громадян на перехідний період", - зазначив Бурбак.

"Вимагаємо від міністерства охорони здоров'я показати, як реально буде працювати система на всіх рівнях. Показати законодавчі та підзаконні акти, котрі регулюють цю найважливішу сферу життя. Міністерство охорони здоров'я має провести необхідну інформаційну роботу, зняти панічні страхи", - зауважив керівник фракції.

Дивіться: Ця осінь має пройти під знаком реформ. Першою буде реформа освіти, - Парубій. ВIДЕО

Источник: https://ua.censor.net.ua/n453956
VEhrdlVXdGtSMFF3V1VSUmMyUkRkekJNYjNaTU9VTXJNRmxJVVhOMFIxY3dXVXhSYzBoNlVtZE9RekV3V1ZSUmRuUkhRVEJNZWxGMVFUMDk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору