EN|RU|UK
 За кордоном
  61566  163

 З найпершої зустрічі з Путіним я отримала список вимог, який зводився до того, що або ти стаєш на коліна, або ворогом, - Грібаускайте

грибаускайте

Литва готова підтримувати рівні відносини з усіма своїми сусідами, проте вже після першої зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним президент отримала список вимог, які має виконати Литва.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це президент Литви Даля Грібаускайте розповіла в ексклюзивному інтерв'ю DELFI.

"Від найпершого терміну повноважень я завжди казала, що ми готові співпрацювати і дружити з усіма сусідами, але на рівних умовах. Тільки в тому випадку, якщо це будуть взаємно шанобливі стосунки. З найпершої зустрічі з паном Путіним я отримала список вимог, які має виконувати Литва: не будувати атомну станцію, обов'язково співпрацювати з ними тощо. Це була не пропозиція дружити чи співпрацювати - або ти стаєш на коліна і виконуєш, або ти ворог. Я не могла прийняти такі відносини", - сказала вона.

Також Грібаускайте вважає, що поки Росія дивиться на своїх сусідів або малі країни таким чином, хороші і справедливі дружні відносини ніколи не зможуть встановитися з цією країною.


"Поки Росія, і особливо нинішня Росія, не зрозуміє, що всі країни передовсім незалежні, зі своєю державністю, якими б великими або маленькими вони не були, що з усіма країнами потрібно співпрацювати з повагою, відносини будуть складними. Особливо, якщо вона все ще в змозі боротися, відбирати території, діяти агресивно, втручатися в політичну ситуацію або вибори в інших країнах, цю країну, безсумнівно, будуть завжди розглядати як агресора", - додала президент Литви.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n453959
VEhrdlVXNDVSMFF3V1V4U2JIUkRPV1pPUTFRd1dVUlNiSFJEZURCTVJGSm5PVWRDTUV4eVVYTk9RelV3V1V4UmRGTTRkakJLZGxGMVRrZERNRXhNVVhOSWVsRnZUa01yTUZsSVVteDBSMUE9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору