EN|RU|UK
 Політика України
  3562  65

 Нам потрібно вирішити низку проблем у державі, - Гройсман

гройсман

Україна за всю історію незалежності ще ніколи не була так близько до ухвалення правильних системних рішень, які дозволять змінити стан справ у державі і зробити зміни незворотними.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Кабміну, про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі одного з телеканалів напередодні початку пленарних засідань Верховної Ради.

"Нам потрібно вирішити низку проблем у державі. Люди не повинні чекати рішень. Ми дуже близько підійшли до реформи освіти, до нової пенсійної системи та системи охорони здоров'я, - сказав голова уряду. - Ми також говоримо про закони для бізнесу... Нам потрібно створювати, а не руйнувати. І 50 законопроектів (розроблені урядом) зроблять зміни незворотними".

Говорячи про реформу освіти, голова уряду наголосив, що йдеться про нові принципи навчання - від дитячого садка до вищої школи. При цьому окрема увага - підтримці престижу праці вчителя шляхом підвищення зарплат.

"Реальна зарплата вчителя зросла. Наступного року - чергове підвищення зарплат. Ми також говоримо про модернізацію шкіл і передбачаємо 1 млрд на переоснащення 1-4 класів", - сказав Гройсман.

Також читайте: Сьогодні Рада розгляне реформу освіти

Так само, за його словами, справедливість лежить в основі пенсійної реформи, ухвалення якої передбачає підвищення пенсій для 9 млн пенсіонерів уже в жовтні.

"А що буде, якщо не проголосують? Якщо не проголосують, приміром, за реформу охорони здоров'я, буде те, що ми вже маємо, - сказав голова уряду. - Давайте об'єднаємося. Я беру на себе відповідальність. Приймаємо рішення... Відсутність рішень та відповідальності - це злочин... Вистачить лаятися один з одним. Долаялися за 25 років, і що?... Ми вже налагодили роботу в багатьох сферах. Нам принципово - вірити в успіх України. Зміни треба розпочати зараз і не відкладати їх на потім".
Источник: https://ua.censor.net.ua/n454052
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору