EN|RU|UK
 Економіка
  29583  83

 Міжнародні резерви досягли максимуму від початку 2014 року, - НБУ

нбу

Міжнародні резерви Національного банку в серпні зросли на 1,3% до 18,035 млрд доларів порівняно з липнем.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби регулятора.

"Останній раз обсяг резервів перевищував цю позначку на початку 2014 року. Сьогодні резерви на рівні на 16% вищому, ніж на початку цього року. Зокрема, за підсумками серпня резерви зросли на 240 млн доларів, або 1,3%", - йдеться в повідомленні НБУ.

У серпні на зміну обсягів резервів впливали: надходження на користь уряду в сумі 351,5 млн доларів від розміщення ОВДП в інвалюті; платежі Національного банку на користь Міжнародного валютного фонду на 448,7 млн ​​доларів; платежі уряду з обслуговування і погашення державного боргу в іноземній валюті на суму 50,1 млн доларів, з яких 12,3 млн доларів для обслуговування і погашення ОВДП в інвалюті; валютні інтервенції Національного банку на міжбанківському ринку, за підсумками яких чиста купівля валюти становила 234 млн доларів.


Зокрема, завдяки сприятливій зовнішньоекономічній кон'юнктурі для товарів українського експорту, насамперед металургії, за місяць Національний банк купив 285,3 млн доларів (серед яких 62 млн доларів - відповідно до інтервенцій у формі запиту на найкращий курс).

Також 31 серпня у зв'язку з перевищенням попиту на валюту над її пропозицією і відповідним посиленням волатильності на валютному ринку Національний банк провів один валютний аукціон, під час якого продав 44,3 млн доларів.

Ще 7 млн ​​доларів Національний банк продав за інтервенціями у формі запиту на найкращий курс.

Станом на 1 вересня обсяг міжнародних резервів покриває 3,6 місяця майбутнього імпорту.

Від початку року міжнародні резерви зросли на 16% з 15,5 млрд доларів до 18 млрд доларів.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n454115
VEhrNGRrdzVRMVV3VEZoU1owNURNakJaUkZGMFpFTXpNRXhZVW1kT1EzbG1Ua05rTUVwSVVXOTNQVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору