EN|RU|UK
 Політика України
  2949  31

 НАЗК підтвердило декларацію Авакова за 2015 рік

аваков

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив, що Національне агентство з питань запобігання корупції підтвердило подану декларацію за 2015 рік і знайшло тільки одну помилку: вказавши дохід в одному рядку, міністр не повторив це в іншому розділі.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

Також читайте: НАЗК розпочало повну перевірку е-декларацій нардепа Дейдея

"Прочитав в пресі висновок НАЗК щодо перевірки моєї декларації за 2015 рік. Уже не знаю, чи правда те, що написали журналісти (мені ніхто нічого не надсилав і не показував), але я радий - нарешті! Після цілого оберемка запитів, у рамках яких мені довелося збирати довідки і документи, починаючи від торгово-промислової палати Італії і аж до завіреної копії книжки садового товариства на кілька соток городу з деревами в селі Коробочкине Чугуївського району Харківської області. Стос довідок, запитів, відповідей, підготованих виписок і відповідей на запити займає цілі 2 шухляди письмового столу", - написав Аваков.

"Я настільки детально - "вглиб і вшир" - уперше збирав матеріали з розшифровки електронної декларації. І скажу Вам - це добре. Дисциплінує, змушує уважніше ставиться до документів ... і бісить, дратує, тому, що забирає колосальну кількість часу, бо ти змушений першим стикатися з тим, чого ніхто ніколи не робив. Діалоги з помічником, який допомагав мені - щось на зразок: Як це заповнити? А що мається на увазі під цим рядком? Знаєш? - Не знаю, спитаю завтра в НАПКА. Спитав - вони теж не знають, але думають, що напевно так ... звичайна справа. Питання: - Ваших зазначених у декларації квартир немає в електронних реєстрах - можете підтвердити? - Так я ж їх уже років 15 декларую, я ж не автор реєстру - що ж мені робити, коли їх у реєстр не внесли ще? - Ну, шукайте первинку. І так скрізь... І шукав, і знаходив. Так я серед старих фотографій і батьківських документів знайшов ту саму книжку садового товариства, де я вічність тому садив із батьком сливи, які напевно вже здичавіли", - додав голова МВС.


"І знаєте що - це все нормально, труднощі зростання - необхідний перехідний період. Коли ми всі звикнемо до такого ретельного ставлення до декларацій, потихеньку (а краще швидко) доведемо до розуму реєстри, відшліфуємо механізми перевірки, доведемо до автоматизму без суб'єктивного чинника - то опинимося зовсім в іншому фінансово-правовому середовищі - комфортному і зрозумілому. Саме таке середовище і буде основою стабільної економіки зростання. Ніяк не інакше! А те, що після такої перевірки, для всіх моїх "друзів" і "доброзичливців", НАЗК підтвердило подану декларацію і знайшло тільки одну помилку - вказавши дохід в одному рядку, я не повторив це в іншому розділі - дуже радий! Це пояснення щодо заповнення форми я виправлю. А зібрані матеріали для декларації переплету у фоліант із висновком НАЗК в кінці. І зберігатиму як почесну грамоту першопрохідника", - зазначив Аваков.

"До речі нікому не потрібна садову ділянку в Коробочкиному зі здичавілими сливами? Віддам у дбайливі руки! Ми з батьком у 91-му пробували саджати там персик і айву, але персик узимку замерз, а айву поламали садові злодії... Правда, не був там років 15... Місце душевне було, добре... Останній раз зовсім недалеко проїжджав там улітку 14-го з гвардійцями - на Куп'янськ. Побачив з'їзд до садів і згадав той безтурботний час, коли по нас не стріляли російські міномети, а працівникам Чугуївського авіаремонтного заводу нарізали по 12 соток городу в Коробочкиному", - резюмував голова МВС.

НАЗК підтвердило декларацію Авакова за 2015 рік 01

НАЗК підтвердило декларацію Авакова за 2015 рік 02

Источник: https://ua.censor.net.ua/n454175
VEhrdlVXdE9RM2t3VEVSUmRYUkRLekJNU1haTU9VTXZNRXhZVW1kT1F6RXdURXhTYkhSSFFUQk1jbEZ6U0hwUmRHUkROekJNV0ZGMWRFZERNRmxFVVhaMFF6a3dURE5SZEZORVVYUk9RekV3VEhKUmRUbERkekJaUkZKbk9VTjVNRXhFVVhaa1F6a3dXVGs0TUVvelVXdE9RMWd3U204OQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору