EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  11531  163

 Діти Розенблата, Гриніва та Гереги зустріли День знань у Швейцарії, США, Великій Британії. Вартість навчання - від 230 тис. гривень на семестр, - "Гроші". ВIДЕО

Діти українських політиків зустрічали День знань не у вітчизняних вишах, а в елітних навчальних закладах Європи та Сполучених Штатів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в розслідуванні журналістів програми "Гроші".
Завантаження відео...
Зокрема, син бізнесмена і народного депутата Олександра Гереги живе у Швейцарії і навчається в одному з кращих міжнародних вишів готельного менеджменту "Гліон".

Вартість навчання одного семестру в цьому університеті стартує від 615 тисяч гривень. Щоб отримати диплом бакалавра, потрібно провчитися 7 семестрів, що становить 4 мільйони гривень.

Син ще одного нардепа Ігоря Гриніва вчиться в університеті Вірджинії в США. Там рік навчання коштує 600 тисяч гривень.

Водночас деякі діти політиків встигли повчитися в кількох вишах. Наприклад, син Борислава Розенблата навчався в трьох університетах Європи.

Почав син нардепа з британського коледжу Брайтон, де вартість курсу навчання коштує близько 230 тисяч гривень. Потім він здобував освіту в Букінгемському університеті в Лондоні, де за рік навчання потрібно заплатити 600 тисяч гривень, за проживання та їжу - ще стільки ж.

Ще за одним дипломом син Розенблата поїхав у Мюнхенську бізнес-школу, де за навчання потрібно віддати 300 тисяч гривень на рік.

  Коментувати
  Сортувати:
  у вигляді дерева
  за датою
  за ім’ям користувача
  за рейтингом
  Сторінка 2 з 2
  <<<1 2
  Сторінка 2 з 2
  <<<1 2
   
   
   
   
   
   вгору