EN|RU|UK
 Політика України
  1455  2

 Київська компанія ухилилася від сплати понад 48 млн грн податків, державі вже відшкодовано 14 мільйонів, - ДФС

налоги

Співробітники податкової міліції Офісу великих платників домоглися від підприємства відшкодування в державний бюджет майже 14,3 мільйона гривень раніше несплачених податків.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби ДФС.

Під час операції "Рубіж-2017" і розслідування кримінальних проваджень, відкритих за ч. 1 і ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) КК, було встановлено, що посадові особи компанії, яку зареєстровано в Києві і яка займається оптовою торгівлею твердим, рідким і газоподібним паливом, під час імпорту з Білорусі палива і нафтопродуктів вказали у митній декларації інший код товару, що дозволило їм ухилитися від сплати акцизного податку.Крім того, зловмисники під час ведення господарської діяльності здійснили закупівлю паливно-мастильних матеріалів, також імпортованих із Білорусі, у низки фіктивних підприємств. Унаслідок таких дій вони ухилилися від сплати понад 48 мільйонів гривень податків. Загалом сума завданих державі збитків, з урахуванням нарахованих штрафних санкцій, становить понад 74,2 мільйона гривень.

Після вжитих співробітниками податкової міліції заходів у бюджет відшкодовано 14,3 мільйона гривень. Відшкодування збитків триватиме.
  Коментувати
  Сортувати:
  у вигляді дерева
  за датою
  за ім’ям користувача
  за рейтингом
   
   
   
   
   
   вгору