EN|RU|UK
 Політика України
  33534  204

 В Україні немає виробництва хороших автомобілів. Захищатися митом від іноземних машин сенсу немає. Потрібно скасувати всі обмеження, - Єгор Соболєв. ВIДЕО

В Україні потрібно врегулювати питання з ввезенням вживаних автомобілів. Зокрема, варто скасувати всі мита, паралельно встановивши єдині правила обкладення податками, яких повинні всі дотримуватися.

Про це в коментарі журналістам повідомив нардеп ("Самопоміч") Єгор Соболєв, передає Цензор.НЕТ.
...
"Моя позиція така: в Україні немає хорошого виробництва хороших автомобілів. Захищатися митом від іноземних машин немає жодного сенсу. Ми повинні повністю скасувати мита на ввезення автомобілів. Зараз ми маємо дику ситуацію, коли у нас автомобіль продається дорожче ніж у Європі, США, при тому, що ми бідніші. Я сам зараз разом з Марічкою (Падалко, дружиною Єгора Соболєва. - Ред.) виплачую 17 тис. грн (на місяць. - Ред.) кредиту за автомобіль і велика частина цих грошей - це сплачене мито і податки", - зазначив нардеп.

"Я вважаю, що потрібно скасувати мита і все, що обмежує вільне ввезення сюди автомобілів, але всіх. Друге, я вважаю, що всі повинні платити податки. Якщо хтось не хоче платити податки, а хтось їх буде продовжувати платити - це велика несправедливість, яку ми не повинні узаконювати. І, звичайно, не може бути так, що не ясно хто є власником автомобіля, тому що є питання ДТП. Це потрібно обов'язково врегулювати", - додав Соболєв.

Нагадаємо, в Києві біля Верховної Ради триває акція власників автомобілів на європейських номерах за легалізацію нерозмитнених авто. Серед цілей проведеної акції - доступне розмитнення (5% вартості авто) на всі автомобілі для всіх громадян України, введення простого і доступного механізму легалізації завезених автомобілів (встановлення ставки платежів до бюджету в межах 15-30% вартості авто), мораторій на дію екологічних норм Євро5 як умови ввезення і реєстрації вживаних автомобілів в Україні, припинення "репресій" силових структур проти водіїв автомобілів на єврономерах і мораторій на дискримінацію до остаточного законодавчого врегулювання.
Источник: https://ua.censor.net.ua/v454264
VEhrdlVXOWtReXN3VEVoUmRuUkROekJhVkZGemFVUlJhRTVEZWpCTU4xSm5RemgyTUV4RVVYTjBSME13VERVNE1FeDZVWFZPUjBNd1REVTRNRmxFVVhaMFF6TXdUSHBSZFU1SFF6Qk1NMUYwWkVNNU1Fd3pVbXAzUFQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору