EN|RU|UK
 За кордоном
  18265  64

 Міноборони РФ подвоїло закупівлю надувних макетів ракет і літаків

россия макет надувной

Обсяги продажів пневматичних макетів бойової техніки, які використовуються російськими військовими як маскувальний засіб, ростуть.

Про це повідомив "Интерфаксу" начальник відділу маркетингу і продажів продукції військового призначення компанії "Науково-виробниче підприємство "РусБал"("Русский балон") Олексій Комаров, передає Цензор.НЕТ.

"У поточному році держоборонзамовлення компанії "РусБал" на поставку імітаційної бойової техніки порівняно з минулим роком практично подвоїлося", - сказав Комаров.

Він уточнив, що "РусБал" поставляє зараз по лінії ДОЗ "імітують пневмомакети ракетних комплексів різного типу, а також деякі зразки авіаційної техніки".

Ці імітаційні засоби, сказав Комаров, також користуються попитом за кордоном і приблизно 30% виробленої компанією продукції поставляється через "Рособоронекспорт" іноземним замовникам.

"По лінії експорту інозамовниками, як правило, йде така ж номенклатура імітаційної техніки, що і по лінії держоборонзамовлення", - пояснив Комаров.

Він нагадав, що російською державною програмою озброєнь на період до 2020 в межах статті "Закупівля маскувальної та імітаційної техніки" передбачена поставка у війська пневмомакетів бойової техніки, в тому числі - з участю і компанії "РусБал".

Пневматичний макет являє собою каркас, обтягнутий повітронепроникною оболонкою з високим ступенем деталізації імітаційних зразків військової техніки. У виробництві використовується звичайна швейна технологія. Замовник поставляє розробникові демаскувальні ознаки бойової техніки, які повною мірою враховуються під час створення макета. Кожен пневматичний макет бойової техніки містить оболонку, теплові та радіолокаційні імітатори, енергоблок, вентилятор. До складу імітаційних засобів також можуть входити елементи жорсткого каркаса. Всі вироби перевозяться автомобільним, морським і повітряним транспортом без обмежень: маса макетів становить від 30 до 100 кг.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n454275
VEhrNGRrdzVRek13VEVSUmRYUkhSREJNTDFKc2RFTjVNRXgyVW14dWVsRnpUa2RCTUV4NlVteDBSMUJKVGtObk1FdFNPREJLZWxKc2RFTTVNRXczVVhOa1F5c3dXVVJSZG5SRE9UQk1aMmN3UzBSUmNFRTlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору