3975  25

Розгромивши Ізраїль, збірна України з баскетболу вийшла в 1/8 фіналу Євробаскету-2017

евробаскет

Розгромивши одного з господарів турніру команду Ізраїлю з рахунком 88:64, збірна України з баскетболу вдруге в історії пройшла груповий турнір на чемпіонаті Європи.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Перемога над Ізраїлем стала другою для української команди на турнірі. Перед цим наші баскетболісти поступилися грандам європейського баскетболу - командам Німеччини, Італії та Литви, але переграли сильну грузинську збірну на чолі з чемпіоном НБА Зазою Паулією.

Відкриттям турніру став український центровий Артем Пустовий. 25-річний баскетболіст, зріст якого 2 м 18 см провів турнір дуже результативно, зокрема забивши 29 очок збірній Литви.

Також дивіться: Баскетболісти юніорської збірної України перед матчем з Ізраїлем після технічного збою продовжили співати гімн України акапелла. ВІДЕО

Посівши 4 місце в групі, українці в 1/8 зіграють із переможцем сусідньої групи - Словенією. Словенці є одними з фаворитів Євробаскету, а цей турнір стане прощальним для зірки НБА, лідера словенської збірної Горана Драгіча. Матч із командою Словенії відбудеться в суботу 9 вересня у Стамбулі.